Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok ha beosztási...

Mit szólnátok ha beosztási értekezleten tudnátok meg hogy ki vagytok rúgva (közvetetten)?

Figyelt kérdés

Havi 1x munkaértekezlet van, fő téma a köv hónap pontos beosztása.

És feltűnik a nevek olvasásánál hogy engem nem olvasnak, semmi beosztást nem kapok.

Naivan azt hiszem ez csak admin hiba. Értekezlet után rákérdezek én kimaradtam mi a beosztásom?

erre jön a hebegő habogó válasz hogy hát izé ööö igen majd ööö gyere már be az irodába ööö.


Még nem mentem be az irodába de van egy sejtésem mi lesz ha bemegyek. Miért nem lehet ezt korrekten egyenesen előre közölni?


2021. ápr. 26. 11:00
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
így van! én még 90 napig itt állományban leszek, tetszik nem tetszik és persze teljes bérrel, ha egy tollvonást se teszek akkor is.
2021. ápr. 26. 11:14
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Senki se vonta kétsége, hogy állományban leszel e. Bár azért halkan megjegyzem, kimondottan arrogáns bunkónak tűnsz, esélyesnek látszik itt egy azonnali hatályú, rendkívüli felmondás is, akkor baxhatod a felmondási idődet, mert nincs.
2021. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy leszel ott. akkor elküldenek azonnali hatályú felmondással. Majd megindokolják valamivel. Úgyse fogod perelni őket.
2021. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ilyen stílust tolsz bent, akkor nem is csodálkozom, hogy elküldtek. Nálunk is volt pár hozzád hasonló.. nos, már jó ideje nem dolgozna a cégnél, mert kitettük őket, csak rontották a morált.
2021. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"esélyesnek látszik itt egy azonnali hatályú, rendkívüli felmondás is,"


meglehet, de az másnap bíróságon lesz, azt garantálom.

Épp idén buktak el kettő pert is, amit kirúgás miatt indítottak volt dolgozók.

Ha kell egy 3. bukott per, rajtam nem múlik.

Ott is azt hitték ezek úgyse perelnek. Hát tévedtek.

2021. ápr. 26. 11:20
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Ja, persze. Balázska, nem unod még a baromságaidat?
2021. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
Ez a sok dolog a kérdezővel történik meg, kollégáival vagy minden fantázia szüleménye? Annyi féle munkahelyi problémával kapcsolatos kérdéssel találkoztam itt, ami 100% ennek a kérdezőnek a kérdései. Remelem csak fantázia, mert ha tényleg ennyi problémája van.....
2021. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Alapítványi iskola.
2021. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Heh, anno egyik munkahelyemről úgy tudtam meg, hogy ki vagyok baszarintva, hogy nem működött a belépőkártyám, és nem tudtam becsekkolni se.

Hogy mit szóltam? Átvettem a kilépőpapírokat, összepakoltam a cuccom, és kedvesen mosolyogva elköszöntem a munkatársaimtól és a felettesemtől. Aztán elmentem a boltba, vettem egy üveg tequilát, megittam, és bőgtem egy sort.

Őszinén, szerintem ne csinálj magadból bohócot azzal, hogy nekiállsz kekeckedni egy olyan dolgon, amiből nem jöhetsz ki jól. Igen, a három hónap (vagy bármennyi) felmondási idő jár, de előfordulhat, hogy holnap már nem kell menned (attól még a felmondási időt kifizetik). Azt javaslom, ne írj alá semmit, hanem higgadtan, udvariasan kérj gondolkodási időt, ha nem vagy biztos a dolgokban, és a papírokat mutasd meg egy hozzáértőnek (aki valószínűleg azt fogja tanácsolni, hogy írd alá, de ez már más kérdés).

A legfontosabb, hogy őrizd meg a hidegvéred, maradj higgadt, és semmiképp ne rendezz jelenetet, ne kezdj sírni, ne zúdítsd rá senkire a sírelmeid "úgyis mindegy" alapon.

2021. ápr. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"hogy holnap már nem kell menned (attól még a felmondási időt kifizetik)"


Hát az HÁVÁJ!!!! 3 havi ingyenpénz!

2021. ápr. 29. 06:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!