Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok ha beosztási...

Mit szólnátok ha beosztási értekezleten tudnátok meg hogy ki vagytok rúgva (közvetetten)?

Figyelt kérdés

Havi 1x munkaértekezlet van, fő téma a köv hónap pontos beosztása.

És feltűnik a nevek olvasásánál hogy engem nem olvasnak, semmi beosztást nem kapok.

Naivan azt hiszem ez csak admin hiba. Értekezlet után rákérdezek én kimaradtam mi a beosztásom?

erre jön a hebegő habogó válasz hogy hát izé ööö igen majd ööö gyere már be az irodába ööö.


Még nem mentem be az irodába de van egy sejtésem mi lesz ha bemegyek. Miért nem lehet ezt korrekten egyenesen előre közölni?


2021. ápr. 26. 11:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nézd, a stílusodat elnézve szerintem akar 6 hónapot is kifizetne, csak szabaduljon tőled.
2021. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

" szerintem akar 6 hónapot is kifizetne, csak szabaduljon tőled."


Én benne vagyok! fizessen 6-ot! Megbeszéled a főnökkel? Ha leboltolod, 20% a tied!

2021. ápr. 29. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!