Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudom, hogy hogyan kell...

Nem tudom, hogy hogyan kell dolgozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha erőteljes munkavégzést folytatok, amihez néhol precizitás is társul, akkor jönnek a bajok. Mások ezt nem így látták, ami az erősséged volt, azt gyengeségnek tüntetik fel, tehát mindig bizonyító eljárásban bizonygatnod kell magad, hogy igen dolgoztál, te azokat a feladatokat csináltad stb. Az időd azzal telik, hogy a munkádat igazolod, aztán megcáfolni azokat az észrevételeket, amik nem rád jellemzőek. A munka az fontos minden szemszögből. Viszont, nem mindegy, hogy ki csinálja, mert bárkitől nem fogadjuk el, hiába láttuk egész évben, hogy azzal foglalkozott. Én azokat a főnököket szeretem, akiknek volt lehetőségük belekóstolni, hogy milyen az, mikor lentről kezdi valaki. Hiába voltak gyakorlaton, hiába kezdtek lehet ők is ilyen beosztásban, ha nem tudunk értékelni és valós képet alkotni, akkor lehet sok hasznot termelni, de a hibák problémaforrásnak számítanak. Aztán, ha erre jönnek konfliktusok, azzal már nem tudunk mit kezdeni. Vezetőnek teljesen mindegy, hogy milyen körülmények között dolgozik valaki, ha te kezdeményezed a megoldásokat, nagyon- nagyon rosszul jársz. Tehát, ha valaki sokat dolgozik, nem jelenti azt, hogy tényleg azt csinálja, általában több irányból kapja az ívet, de az eredmények csak másoknál rögzülnek. Miért is akar valaki jobb körülményeket? Láttam, hogy van pénze...
2021. ápr. 28. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Most mi is a kérdés?
2021. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kell dolgozni?
2021. ápr. 28. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a kérdésem, miután tegnap szembesültem vele, hogy esetleg ugyanazokat a feladatokat kell esetleg végrehajtanom, amelyekben anno nagyon régen sikertelen voltam.


Remélem azért valamennyire fogok sikerrel járni, hiszen sokat változtam hosszú évek alatt...

2021. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint a kommunikációs technikám egészen jó - talán nem lesz baj.
2021. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: nem baj az, ha nem sikerül a munkában a feladat. Lehetsz akármennyire béna, ha napi 8+ órában azzal kell foglalkoznod, előbb-utóbb bejössz

(senki nem úgy kezd egy új munkahelyen hogy óvodában is ezt dolgozta).

2021. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!