Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy utazó ember és egyben...

Nagy utazó ember és egyben oltásellenes - melyik oldala lesz erősebb?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, egybites hülye proli, és fennhangon hangoztatja hogy őt aztán be nem oltják, kamu az egész, nincs járvány stb.

Ugyanakkor egy évben többx megy külföldre, alap neki a nyáron ide, télen oda, tavasszal amoda utazgatás. Síelés, tengerpart stb.

De ez oltás nélkül nehezen fog menni a jövőben. Lehet be se léphet majd adott országba oltás nélkül, nem mehet szállodába lehet repülőre se ülhet majd.


Na melyik oldala lesz erősebb? Az „engem aztán be nem oltanak“ oldal vagy az utazgatás?


2021. ápr. 29. 16:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
81%
31, várom a jogszabályt, kíváncsi vagyok rá, hogy hol írják,hogy az oltási igazolvánnyal repülhetsz.
2021. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

És akkor ha a repülőn túljutottunk, jön a SZÁLLODA (hacsak nem az utcán akarunk éjszakázni ott külhonban..)


és hogy engednek beköltözni?


így:


"

Felértékelődik a védettségi igazolvány | Világgazdaság [link] › vallalatok › turizmus › felertekelo...

6 napja — Eszerint kinyithatnak majd a szállodák és az éttermek belső ... Védettségi igazolványa azoknak van, akik megkapták bármelyik típusú oltást, ..."

2021. ápr. 29. 17:40
 33/41 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig várom a jogszabályt vagy cikket, ahol leírják, hogy sehol sem repülhetsz oltási igazolvány nélkül :)
2021. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
63%
32 jó tudni. Múlt héten jöttem haza a kanári szigetekről nem vagyok oltva sem meg nem is kaptam még el. És tesztet se kértek és karantênba sem raktak. Erről ennyit.
2021. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsére van olyan szálloda, amelyik nem diszkriminál.
2021. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
63%
35, ez egy buta ember. Azt hittem lehet vele pro és kontra beszgetni, de nem. Szegényke. Na mindegy. Asszem itt ezen a pontos érdemes is befejezni. Foglalkozzon inkább a kollégájával.
2021. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

"Múlt héten jöttem haza a kanári szigetekről "


Hát honnan máshonnan. Elemi gyk-s proliként ugyan honnan máshonnan. Járda -szigetek jut a retek proli fajtádnak.

2021. ápr. 29. 17:43
 38/41 anonim ***** válasza:
50%
*ponton
2021. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
63%
További jó rettegést, mások életében való turkálást, provokálást kedves agytornász :)
2021. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
77%

😁😁😁😁

Kérdező, végtelenül sajnállak. Nyilván rengeteget unatkozhatsz, ha ennyit törődsz a kollégáddal, és itt is fröcsögsz oldalakon keresztül egy raklap valótlanságot. Nagyon rossz lehet neked ennyi méreggel a fejedben.


SEHOL A VILÁGON nem kötelező az oltási kártya. Ha van is, akkor is tesztelnek.


De most mondok olyat, amitől padlót fogsz. Képzeld el, a világon van egy csomó olyan hely, ahova szabad bejárás van korlátozás nélkül, és még maszk sem kell. Google-zd ki nyugodtan.

Ja, mielőtt hordanál rám kígyót békát, már be vagyok oltva. Kétszer.

2021. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!