Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális egy megszűnő...

Ez normális egy megszűnő munkahelyen?

Figyelt kérdés
Kb majdnem egy fél éve a munkahelyem bejelentette hogy megszűnik. Tiszta sor, menni kell. Igen ám, csak a munkahelyem konkrétan szabotálja azt, hogy tovább tudjon az ember állni: Pénteken délután 2-ig nem tudtam volna senkinek sem megmondani, hogy mikor megyek jövő héten. Sőt, ahhoz hogy kiderüljön, hogy mikor kell jönnöm, nekem kellett beszólnom "Most akkor mikorra leszek beosztva? Délelőtt vagy délután?". Volt olyan, hogy a termelést elviszik máshová bizonyos soroknál. Eljött volna a pillanat, 1-2 napig ment volna már csak a termelés, erre "mégis marad, mert ki kell elégítenünk a vevőinket". Szóval, az egész hely önmagában inkább már egy inkubátor részemről, mert nem készít fel az életben maradásra, és csak is kizárólag az időt húzzák. Jelenleg olyan géppel dolgozom, amit már rég elkellett volna hogy vigyenek egy új helyre termelni, és még mindig itt van. Próbáltam volna tovább állni, de már elég gázul érzem magam, hogy oda ahova behívnának interjúra, mondanom kell "bocsánat, nem tudom megmondani péntekig, mert csak akkor kapom meg a beosztást", de ők a vonal túloldalán csak délig vannak akkor, én meg csak délután 2-kor tudom meg, noszogatás meg erőszakoskodás után a jövőheti beosztásomat. Nem egyszer történt ez már meg, különböző féle fajta munkahellyel. Egyébként már rég kirúgtak volna innét, mert a kollégáim már az első pillanattól kezdve elakarták volna kaszálni az életben maradási esélyeimet a munkahelyen, csak kell nekik egy barom aki elviszi a profit nyomót alamizsnáért cserébe.

2021. máj. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen.
2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értelek.

Te akarod a cégnél bezárni utolsó nap az ajtót?

Felmondás,szabi, bármi... szólsz hogy nem mész be mert interjú...

Vagy fel sem hívod őket,ha nincs beosztásod.

Értem,hogy nem minden munkahely tartja be a munka törvénykönyvét betűre,de azért egy minimális elvárásod neked is legyen már.

2021. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben, sajnos kaotikus helyzet alakul ki minden megszűnés előtt álló munkahelyen. Én, kiíratnám magam. Nem érdemes várni, mert mindig rosszabb lesz a helyzet.
2021. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
húzd elő a covidkártyát mint Hamilton és Berki. házidokival is lehet beszélni, kiír pár napra.
2021. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!