Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanátok munkahelyet, vagy nem?

Váltanátok munkahelyet, vagy nem?

Figyelt kérdés

Ami ellene szól: egy helyen dolgozunk a párommal, akivel szakítottunk, nagyon rossz minden nap látni. Az irodában teljesen egyedül vagyok, nagyon nem szeretem a magányt, nincs kihez szólnom szinte egész nap, rossz kedvű vagyok emiatt mindig. Az egyik vezetővel nem túl jó a kapcsolatom, elég kellemetlen figura.

Ami mellette szól: nagyon jó helyen van, nagyon meg vannak velem elégedve, a főnök rendes és korrekt velem, a magam ura vagyok, nem gond ha néha kiugrok valahova napközben, magát a munkát szeretem, barátnőm itt lakik nem messze, home officeban dolgozik, ki szoktam ugrani ebédelni, így van kihez szólnom napi egyszer.

Nem tudom eldönteni, hogy a jó vagy a rossz van túlsúlyban. Ti hogy döntenétek, mi alapján? Attól is félek, hogy ha váltok, akkor esetleg rosszabbat találok, nem lesznek rendesek a kollégák, vagy bármi egyéb miatt.


2021. máj. 5. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem váltanék. Valszeg pár hét/1-2 hónap mulva mar nem annyira fog zavarni
2021. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem maradj. A régi barátnőd próbáld elkerülni ha nagyon zavar, de szerintem ha a közeledben van mondogasd magadnak, hogy már elmúlt, ez a múlt, nem messze lakik az új barátnőm, meló után megyek is hozzá. Meg nagyon jó ha meg vannak veled elégedve, plusz pont az is hogy rendes és korrekt a főnököd és ki tudsz ugrani. Ez azért nem minden munkahelyen van így.
2021. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Soha semmi értelmes beszélgetést nem folytattam kollégákkal munkahelyen. Rosszabb esetben csak pletykalkodast. El nem tudom képzelni kinek mi hiányzik ebben. Ez csak illúzió, őket nem érdekled. Vannak barátaim és családom akihez tudok értelmesen szólni.
2021. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Maradnék
2021. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Én maradnék. Ha az irodában ülsz, akkor amúgy is keveset látod a párodat. És ez lenne talán az egyetlen ok, ami komolyabban elgondolkodtatna. A többi apróság. Ennyi hibája minden munkahelynek van.
2021. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Én nagyon örülnék egy csendes zárható irodának a zajos open office helyett, de ezt te érzed, neked mi a jó. Csak a szakítás miatt nem érdemes váltani, ha más problémád is van, ami miatt a váltás felé hajlasz, akkor is érdemes előbb cégen belül megfontolni, van-e ott változtatásra lehetőség, ha túlnyomórészt a rossz felé billen a mérleg, akkor érdemes szétnézni, lenne-e jobb lehetőséged.
2021. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként én nő vagyok, valaki félre értett. Férfi a volt párom, és a barátnő akit írtam az nem új párom:)
2021. máj. 5. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Ezért szokás mondani, hogy házinyúlra nem lövünk
2021. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha a fizetés is jó (ezt nem írtad), akkor maradnék. Plusz az sem mindegy mi a végzettséged, könnyen találnál új állást? Ha nem, akkor is maradnék. Ha viszont értékes végzettséged van, és a fizetés sem hűha, akkor váltanék a helyedben.
2021. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!