Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van még értelme felhívnom őket?

Van még értelme felhívnom őket?

Figyelt kérdés

Tavaly kimentem Ausztriába dolgozni júniustól októberig, ekkor ért véget a szezon. A szállodának azon a részén ahol én dolgoztam áprilistól októberig van munka.

Mondták, hogy ha szeretnék visszamenni szívesen várnak (áprilistól, de ugye még zárva vannak), és hogy majd hívjam fel őket ha már tudom hogy megyek e. A főnök hozzátette, hogy mert ha nem megyek vissza, akkor keresnie kell mást helyettem.

Az a baj, hogy már rég tudom hogy nem szeretnék, de még nem hívtam őket. Most május 19-én nyitnak, van még értelme felhívni és szólni?

Azért halogattam, mert telefonon alig értek valamit, és amúgyis csak akkor tudok beszélni, ha előre kigondolom mit fogok mondani (persze ha nem egyszavas válaszokat akarok mondani). Félek, hogy csak hebegek-habogok, aztán kínos lesz az egész.

Gondoltam rá, hogy emailt írok, de nagyon hangoztatták hogy hívjam őket.


Ti mit tennétek? Van még értelme szólnom nekik?


2021. máj. 9. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,korrektek voltak,én mindenképp szólnék.
2021. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, kár volt... :( Csak lecsesztek, hogy miért nem hamarabb hívtam, meg mit akarok még tőlük...
2021. máj. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!