Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tehet ilyet a főnök felmondás...

Tehet ilyet a főnök felmondás után?

Figyelt kérdés
Beadtam a felmondásom, nem tetszett neki, először nem akarta elfogadni. Elküldtem postán, akkor már nem tudott mit tenni. Viszont egy hónap felmondási időm van, amit nem engedett el, ragaszkodik hozzá, hogy bejárjak dolgozni. Viszont az én munkámat elvette, az asztalomat át kellett adnom az újoncnak, és lefokozott sima munkássá. Ami nem érdekelne, mert ezt az egy hónapot már kibírom, de tudom, hogy nem a cég érdekei miatt csinálja, nem a munka kívánja meg, hanem pusztán a megalázásom a cél. Félek még mi mindenre akar “kényszeríteni” a maradék egy hónapban, csak mert megteheti. Nekem ezt tűrnöm kell? Mit tudok tenni?
2021. máj. 10. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelel a szerződésedbe foglaltaknak amire utasít, max táppénzre mehetsz.
2021. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerződés szerint rendben van akkor megteheti, miért ne tehetné?
2021. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a béred nem csökkentheti viszont ha jól tudom, azzal, hogy alacsonyabb beosztásba rakott.
2021. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Táppénz!

Ha ő így, Te úgy.

Ne szenvedjél s még lelkiismeret furdalásod se legyen.

2021. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!