Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit ronthattam el az állásinte...

Mit ronthattam el az állásinterjún, hogy végül nem csak nem vettek fel, de még a hirdetést is feladták újra?

Figyelt kérdés

Egy brit multinál interjúztam pár hete, a 2. körre is visszahívtak és jónak is éreztem.

Most értesítettek, hogy bár jól teljesítettem, "sajnos nem rám esett a választás." A kérdés irreleváns lenne a továbbiakban, mert mindig lesznek nálam jobbak, tapasztaltabbak, ez rendben van. Viszont a hirdetést azóta feladták még egyszer, ezek szerint még mindig szükségük van munkaerőre.


Sokat nem interjúztam eddig, durván 1-1,5 év munkatapasztalattal jelentkeztem ehhez a céghez, szóval lehet, hogy elrontottam valamit, amit a HR-en kiszúrtak. Nem tudom, a szakmai dolgokon túl mi alapján szűrik a jelentkezőket.



2021. máj. 17. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért adták fel újra, mert mivel téged nem vettek fel, az állás betöltetlen maradt
2021. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia nem működött?
2021. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy betöltetlen maradt... :) Ezek szerint mást se vettek fel. Holott szakmailag abszolút felkészültnek tartom magam erre a munkakörre, a kérdésekre is gyakorlatilag 99%-ban pontosan tudtam válaszolni.


Ezért is érdekelne, mi alapján döntenek még, a "szimpátia" egy szubjektív fogalom. Nem voltam bunkó, vagy ilyesmi :D

2021. máj. 17. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem voltál szimpatikus, vagy mégsem válaszoltál olyan jól a kérdésekre, nem volt jó a reakcióidőd, bármi lehet. (Nem tudom, HR-sel interjúztál vagy szakmabelivel?) Vagy csak muszáj volt újra meghirdetniük az állást. De van olyan is, hogy már betöltött az állás, csak "elfelejtik" kikapcsolni a hirdetésnél az automata mmegújítást.
2021. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, hogy időközben felmondott még egy ember, és ezért tették ki újra.
2021. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szakmabeliekkel beszéltem, mindkétszer. Örültem is neki, gyakorlatilag csak technikai kérdések voltak; mit csinálok jelenleg, ezt meg ezt az adott feladatot/problémát hogyan oldanám meg.
2021. máj. 17. 12:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Lehet nem is volt felvétel, csak kíváncsiak kik jelentkeznének ha lenne. Már volt ilyenben is tapasztalatom.
2021. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7# Ez olyan, mintha úgy hívnék el valakit randizni, hogy nem is akarok vele kapcsatot lol


Vajon miért teszi ezt egy cég? Mi a jó neki?

2021. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is két szakmával mentem volna külföldi gyárba 3 műszakba dolgozni, beadtam a cl-t, voltam interjún, teszten, midndn fasza volt, első körön ràírták a papírra, hogy a nyelvtudás "érthető" második körben pedig már azt láttam az iratok, hogy folyékony, meg hogy megfelelt - majd értesítünk a továbbiakról mégis jött az e-mail 2 hét múlva, hogy bocs, másra esett a választás, hirdetés újra kirak.


Újra jelentkeztem, azóta is válaszolnak... 😩

2021. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind köcsögök. Csak hülyítenek mindenkit. Egy percig nem szabad komolyan venni se főnököt, sem hr,est, mert nagy lelki gubancokat okozhat! Mérgező, ahogyan bánnak az emberrel. Csak tedd a dolgot, ahogy jónak látod, valahová majd téged is felvesznek, mert a hiba a rendszerben van, nem benned.
2021. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!