Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit ronthattam el az állásinte...

Mit ronthattam el az állásinterjún, hogy végül nem csak nem vettek fel, de még a hirdetést is feladták újra?

Figyelt kérdés

Egy brit multinál interjúztam pár hete, a 2. körre is visszahívtak és jónak is éreztem.

Most értesítettek, hogy bár jól teljesítettem, "sajnos nem rám esett a választás." A kérdés irreleváns lenne a továbbiakban, mert mindig lesznek nálam jobbak, tapasztaltabbak, ez rendben van. Viszont a hirdetést azóta feladták még egyszer, ezek szerint még mindig szükségük van munkaerőre.


Sokat nem interjúztam eddig, durván 1-1,5 év munkatapasztalattal jelentkeztem ehhez a céghez, szóval lehet, hogy elrontottam valamit, amit a HR-en kiszúrtak. Nem tudom, a szakmai dolgokon túl mi alapján szűrik a jelentkezőket.



2021. máj. 17. 12:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Semmit nem rontottál el.

Feltételezem:

A projekt amire felakarnak venni valakit még bizonytalan. A projekt valamelyik felső vezető vagy akár tulajdonos ötlete lehet. Nem merik törölni. Vannak akik akadályozzák, nem értenek egyet a projekt indításával. A háttérben folyik a harc.

Mindenkinek egyszerűbb ha azt mondják ehhez a feladathoz különleges képességű emberre van szükségünk. Még nem találtunk ilyet, de tovább keresünk, megteszünk mindent...

Nem számít nekik, hogy emberekkel szórakoznak közben. Állásinterjúkkal hülyítenek, fárasztanak, demoralizálnak embereket.

Ne csüggedj! Jelentkezz 20 másik helyre. Egyszer bekerülsz és belülről már nem lesz ilyen idegesítő, hogy így működik a rendszer.

2021. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan állások is, amiket kötelezően meg kell hirdetni, interjúztatnak is, hogy meglegyen a látszat, de aztán “véletlenül” mindig egy belső körökből érkező ember lesz a befutó :)

Gusztustalan, de sajnos ilyen is létezik.

2021. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!