Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan néz ki egy legális,...

Hogyan néz ki egy legális, fizetett próbamunka nap előtt az élőkészület?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy a cég amelyhez mentél, elkéri adataidat, aláírjátok a papírokat, esetleg elkérik bankszámlaszámodat, stb. stb.?


Azért kérdezem, mert jelenleg akikhez mentem, az úgy néz ki hogy jöjjek, meg minden, önéletrajz van, de semmilyen adatot nem kértek el tőlem komolyabban. Például bankszámla szám, adószám. Semmilyen papírt nem írtam alá - még - a cégnél. Mondták, bejelentett munka lesz: Egyszerűsített bejelentés. Mi az amit még ilyenkor el kell intézzek?



2021. máj. 19. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha próba munkára mész, először tisztázd, hogy kifizetik-e ?Ha nem és tetszik a hely és a meló, akkor ennyinek bele kell férni. Vigyél minden papírt !
2021. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a munkanap reggelén kérik el az adatokat, nekem is úgy volt. Az már más tészta, hogy valóban bejelentették arra az egy napra, megnéztem ügyfélkapuban, de nem utaltak egy petákot sem, én meg nem pereskedtem párezer forint miatt. Remélem, te több szerencsével jársz.
2021. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!