Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gonoszság volt a főnökömtől,...

Gonoszság volt a főnökömtől, ti hogy reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés

Körmös vagyok egy plázában, még szombaton történt az alábbi incidens. Gondoltam megosztom veletek.


Tőbben vagyunk ugyebár alkalmazottak, mind lanyok, leginkább fiatalalok (20-30 közöttiek). És van egy főnökünk aki koordinálja a dolgokat. Éppen volt egy nő, akin dolgoztam, és ugye ameddig valaki van, nem szokas otthagyni a vendéget. Sajnos éreztem hogy nem fogom tudni befejezni és el kell mennem vécére (nagydologra), megbeszéltem a vendéggel hogy néhány perc és jövök.


Ahogy álltam fel, megfogtam a táskámat, a főnök odaszól hogy hova hová. Mondtam neki hogy pár perc és jövök, mutattam a hasamra. Mondja hogy ez itt nem szokas, hogy csak így felállunk (aránylag még új vagyok a csapatban). Kezdett kényelmetlen lenni a szitu. Mondom oké, akkor visszaülök. De még nagyon nem a kész közelében volt a vendégem. Próbaltam odafigyelni ismét, ugy tenni mintha nem lenne semmi para. Pár percig ment is, de tovább nem, éreztem hogy nem tudom tartogatni. Mondtam a vendégnek hogy ne haragudjon, mindjárt jövök. Fogtam ismét a taskám, a főnök pont telefonalt de látta hogy elmegyek.


Nagyon féltem hogy mire visszaérek nem lesz munkám, de nem szólt semmit. Befejeztem a vendéget, még volt egy új vendégem, utana mentem haza. Ilyet szólt elköszönés előtt hogy wc az a szünetemben legközelebb. Azóta nem dolgoztam, de szerintem szereztem egy rossz pontot.


Mi a véleményetek? Rossz fát tettem a tűzre vagy a főnök volt tapintatlan?



2021. máj. 24. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vannak helyzetek, amikor nem lehet megszabni, hogy mikor menj wc-re. Az más amikor úgyis mindjárt végzel a munkával vagy amikor tudod tartogatni de valamikor nem ez van. Nem tettél rosszat, bárki kerülhet ilyen helyzetbe. Emberek vagyunk és nem gépek. Ha ez egy egyszeri eset és amúgy nem szokásod késni a munkahelyről, az ügyfelekkel kedves vagy, jó munkát végzel, akkor véleményem szerint nem kell eltúlozni a dolgot.
2021. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én elgondolkodnék,akarok-e olyan helyen dolgozni,ahol nem mehetek wc-re.
2021. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyökér a főnököd. Amikor felálltál elsőnek akkor kellett volna kimenni. Emberi alapjogok közé tartozik a szükségletek kielégítése.


Ha kirúg, akkor akár be is perelheted.

2021. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tartottam volna, amíg lehet, utána az orra alá fostam volna a gyökérnek!
2021. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalommal mondtam volna azt, hogy itt a vendég elé sz*rni szokás? Ha nem, akkor hagyja elintézni 10 perc alatt a dolgot és mindenki boldog.

Őszintén, ha emiatt kirúg, egy percig se bánd!

2021. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5: "Az első alkalommal mondtam volna azt, hogy itt a vendég elé sz*rni szokás?"


Pont erre gondoltam én is! :-)))

2021. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint férfiként mondom,elég nagy köcsögség,ha természet hív(szépen mondva),akkor nehogy már a gatyába csináljál.

Nyilván megsúgtam volna neki:

-Főni,ha nem szereti a kula szagot megvár

2021. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából az a színvonal, mint amikor suliban a tanár nem engedi ki a diákot vécére, és lekorholja, hogy miért nem intézte el óra előtt. Na mégis miért? Mert akkor még nem kellett. Hascsikarás pedig hirtelen jöhet.
2021. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!