Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti éreztétek már sértve...

Ti éreztétek már sértve magatokat amikor felmondást kaptatok? Hogy reagáltatok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Voltatok olyan helyzetben hogy igyekeztetek,bennetek volt az akarás és valami miatt mégis nektek mondtak fel.
2020. jan. 6. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltam így. Nagyon fájt. Kicsit még most is, de már mindegy!
2020. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hivatalos felmondást kaptam, hanem csak együttműködést mondtak fel. Bevallom, félig az én hibám is volt, mert ami idegesít, amivel idegesítenek, azt már nem csinálom szívesen. A másik félről pedig kiderült, hogy még piszkosabban állt a dologhoz és ő már olyan megkerülő megoldáson törte a fejét már korábban is, ami velem szemben tisztességtelen, már csak a másik fél érdekei miatt dolgoztunk együtt. A piszkos anyagiak erősen ott motoszkáltak a háttérben, végig, évekig. A lényeg az volt, hogy ne keljen nekem annyit fizetni, mint amit valóban ért a munkám. Ezért már én is szadabulni akartam a helyzetből, mert ha soha nem lépek, akkor öreg koromig kihasználnak, felhasználnak.
2020. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyàri szalagmunka egymasra epülö folyamatok.

Azaz elsö munkareszeket csinal az árun x fö, aztan a tovabbiakat y fö, èn voltam az utolso müveletet vègzö.

De mivel elöttem pontatlanul illesztettek/csinàlta mindenki, igy a vegsö müvelet csak ugy volt elvègezhetö ha oda huzom taszitom hogy összeèrjen aminek kell, ami miatt a termék végeredménye kritikan aluli lett.

Szoval a korabbi pontatlan illesztèsek stb miatt kivitelezhetetlen lett a termék ami hiba persze nàlam bukik ki az utolso müveleteknèl.


Erre nekem mondanak fel.

Szerintem maga a csopvez is jo hülye hogy nem làtja hogy rosszul szervezte le az egèszet.es nem latja hogy az utolso müvelet ugyan miert ilyen problemas.


Èn inkabb azon döbbentem le hogy masok hibaja miatt nekem miert mondanak fel? Aztan a tovabbi döbbenet hogy maga a csopvez nem làtja mi van valojaban?

Amugy nem terveztem sokaig ott lenni csak egy nyàri szünetben beugrottam melozni csak spontàn ötlettöl vezèrelve. Es valahogy tapasztalatokkal gazdagabban folytattam a sulit tovabb a kövi tanévtöl.

De ilyet? Es ez a valo vilàg tenyleg.

2020. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* Mindenki részmüveletet csinalt es en àlltam a vègén akinek a rèszekböl az egészet kell összetennie. Csak a részek pontatlanok voltak es nem passzoltak egymàshoz igy.
2020. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!