Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Illetlenség megkérdezni azt...

Illetlenség megkérdezni azt aki felhívott állás miatt, hogy küldje el a címet smsben mert az nap nem tette meg?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen talán 2x fordult elő eddig életemben, hogy ugye mindent elmondtak az állásról ami fontos, mikor rákérdeztem a címre akkor mondta, hogy majd elküldi smsben talán a pontosság miatt. De sajnos tegnap nem küldte így ma még várom hátha elküldi, mert korábban volt olyan hogy elfelejtette elküldeni vagy épp elakarta csak látta, hogy nem küldte el valahogy nem ment rá. Ja és nem biztosra tudom, hogy akivel beszéltem az maga az interjúztató de ettől független illetlenség rákérdezni ha mondta, hogy majd elfogja küldeni de nem tette aznap hogy elküldené e a címet? Mert csütörtökön lenne igazából és előtte azért megnézném térképen hol van és előtte akár elmennék felderíteni a terepet meg minden. Maga az interjú időpont megvan, a munka is csak a címet nem de úgy kb. a kerület nevét megadta és ekkor mondta hogy elküldi. Ma talán este 5-ig várok hogy hátha elfelejtette és elküldi mégis de ha nem akkor rákérdeznék.

2021. máj. 26. 05:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség. A kérdés teljesen jogos, releváns, és érthető.
2021. máj. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Azért az komoly, hogy már négyesével tolod a kérdéseket :D
2021. máj. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2.bocsi de most írok először ilyet..
2021. máj. 26. 05:33
 5/14 A kérdező kommentje:
elsőnek köszi a választ!
2021. máj. 26. 05:55
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

#4: Más a bekezdések tagolása. ;)

Szerintem ez a kamuposztvadászat átcsapott nálad paranoiába.


Kérdező: hívd fel őket nyugodtan!

2021. máj. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
7.oké..
2021. máj. 26. 06:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte megnézném a netet, hátha van valamilyen honlapja, adat róla.
2021. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy egy teszt, hogy megtalálod-e magadtól. Láttam már ilyet. Ha nem, akkor a munkára is esélytelen vagy.
2021. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
10.akkor az durva lenne, mert sajnos sok céghez jelentkeztem és nem mondta pont a cég nevét se megközelíthetőséget csak a kerület nevét így esélytelen megkeresni. és ezszerintem semennyire nem azt mutatja hogy esélytelen lenne bárki a munkára..
2021. máj. 26. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!