Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi bajuk van az embereknek?

Mi bajuk van az embereknek?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom/tapasztalom/látom, hogy csak az egymás eltaposása megy, semmi összetartás, hála, szakmai alázat. Szörnyű, ami mostanában folyik. A szüleim mindig mesélik, hogy az ő idejükben még mindenki jókedvűen járt be dolgozni, normálisak voltak az emberi kapcsolatok, a főnökök a beosztottakkal ugyanúgy ittak, buliztak, mindenki szeretett mindenkit. Most meg 20 forintért gondolkodás nélkül elvágnák egymás torkát az emberek.


Más is tapasztalja ezt a jeleséget?


2021. máj. 28. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hülyeség. A szüleidnek persze az volt életük legszebb időszaka, hiszen akkor voltak fiatalok, persze, hogy "régenmindenjobbvolt".
2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen én gyakorlatilag gyomorideggel megyek be a munkahelyemre,ha valaki hozzám szól már azon gondolkodok hogy pofán e b..am. Kivétel az idősebb korosztály azokkal teljesen jól kijövök itt 40-60 évesekre gondolok.


A többi vagy egy nagyképű f.z 0 tudással vagy egy holtkóros k..va. :D


Azt azért hozzá tenném hogy én sem vagyok szent.

2021. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem az utolsó 2 munkahelyemen ritka jó volt a társaság.
2021. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En jelenleg minden kollegammal joban vagyok, szeretek dolgozni, mindig jo a hangulat, bar most van egy tanulonk, aki viszont nagyon nem illik a kepbe... Majd meglatjuk hogy dont a fonokseg.
2021. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezen a magyarok már nem akarnak változtatni: "Ember embernek farkasa." (Plautus)
2021. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2es ezzel tudok azonosulni. Nálunk is az idősebbek 10-15 év tapasztalattal abszolút normálisak, korrektek, a fiatalok, akik utánam jöttek, viszont próbálnának eltaposni (ha hagynám)


4es: Nálunk is felvettek egy 8 általánost végzett kis köcs ögöt, nem is értem, miért nem küldik el.

2021. máj. 28. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mi a baj vele?
2021. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk normális emberek dolgoznak.
2021. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!