Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy a megélhetése...

Volt olyan, hogy a megélhetésed miatt kellett betegen dolgoznod?

Figyelt kérdés
Pl kajára, vagy albérletre se futotta volna, ezért lázasan is akár mentél dolgozni, de náthásan biztosan

2021. jún. 3. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Volt olyan, igen. Lakáshitelt fizettem egyedül. Lázas ritkán vagyok, de náthásan simán dolgoztam.
2021. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Alig 1 honapja dolgoztam az uj munkahelyemen es meg a betanulasi fazisban voltam,de eleg durvan megbetegedtem. Elozo este 39,2 fokos lazam volt,gyenge voltam,szetment a fejem..stb. de nem akartam egybol beteg szabira menni,hisz igy is letszamhiany volt a cegnel es eddig nem igazan voltak velem megelegedve velem,igy vegig dolgoztam es 1 het mulva rengeteg teaval,vitaminnal helyrejottem.


A penzre (nagyon) nem igazan volt szuksegem akkor,de a munkahelyet megakartam tartani,mivel eleg jo fizetest kinalt es jo nevu ceg volt. Megerte szenvedni,mert mai napig itt dolgozom -mar 4 eve- es rengeteg fiatal vagy ujonc van,aki egy honap utan mar szabadsagra akar menni, vagy csak ki venni par napot a haverok miatt,mikozben meg bele sem jottek a munkaba..na oket el is kuldik egybol.

2021. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2-es mintha én írtam volna, velem is ez volt, azóta elő is léptettek, úgyhogy megérte a dolog :) Influenzásan mentem be. Te veled is akkor hasonló volt még.
2021. jún. 3. 16:20
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Pont úgy vagyok, mint az első. Volt, hogy éjjel 2-kor a fogászati ügyeleten ültem, de reggel 7-re be kellett mennem dolgozni, mert egyedül voltam a devizahitelre, a főnök pedig finoman szólva nem volt megértő típus. Náthával teljesen természetes volt, hogy bejártunk mindannyian.
2021. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4-es egymástól kaptátok el?
2021. jún. 3. 16:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Pánikbetegen. Szar érzés, csak legalább nem fertőz.
2021. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, elvileg nem, de ezt egy bizonyos ponton túl nyilván nehéz megmondani.
2021. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ilyen nem volt, de mondjuk ha beteg lennék, akkor is megpróbálnék bemenni dolgozni, különben találnak helyettem mást aki nem beteg. Szóval ha így nézem akkor a megélhetésem miatt dolgoznék betegen is. Hallani viszont rengeteg embertől hallottam hogy a megélhetése miatt kellett dolgozzon ha törik ha szakad. Mondjuk az az érdekes hogy általában pont ezek az emberek élnek meg nagyon nehezen
2021. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Metionin ***** válasza:
59%
Igen, amíg diák voltam. Diákmunkán nincs szabi, ahány napot mész, annyit fizetnek. volt időszak, hogy ha 2-3 napot kihagytam volna akkor nem tudtam volna kifizetni a kolit vagy egyéb kiadást. Így igen, ilyenkor mentem betegen is.
2021. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsere nem. Hoemelkedessel se megyek be mar dolgozni, akkor se, ha faj a fogam, vagy akarmi komolyabb bajom van egy fejfajasnal. (De ritkan van bajom, az utobbi idokben oktoberben voltam tappenzen, meg most 2-3 hete.)
2021. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!