Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy a megélhetése...

Volt olyan, hogy a megélhetésed miatt kellett betegen dolgoznod?

Figyelt kérdés
Pl kajára, vagy albérletre se futotta volna, ezért lázasan is akár mentél dolgozni, de náthásan biztosan

2021. jún. 3. 16:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A kicsit lázas mit jelentett? Influenzás voltál?
2021. jún. 4. 17:02
 22/24 anonim ***** válasza:
Volt. Alig álltam a lábamon, lázas voltam, folyt az orrom, tüsszögtem, imádkoztam, hogy csak ma ne kelljen menteni(úszómester voltam). Ez jóval covid előtt volt, szóval nem, nem fertőztem körbe senkit. Hála az égnek menteni sem kellett. Ha kihagyom a munkát, akkor enni sincs pénzem, és kipakolnak az albérletből is. Így is elég szűkösen voltam, ritkán ettem főtt ételt, inkább főtt tésztát ettem magába, és napi 100 forintnál többet nem költhettem, ezt meghatároztam. Kávé, cigi, alkohol, édesség 0 volt. Éheztem kb. Örültem, ha egy nap ettem két kiflit, meg főtt tésztát magában.
2021. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
1000 forintnál többet*
2021. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
22: az kemény basszus! A magyar valóság :(((
2021. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!