Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy a megélhetése...

Volt olyan, hogy a megélhetésed miatt kellett betegen dolgoznod?

Figyelt kérdés
Pl kajára, vagy albérletre se futotta volna, ezért lázasan is akár mentél dolgozni, de náthásan biztosan

2021. jún. 3. 16:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9-es mennyire betegen mentél?
2021. jún. 4. 09:03
 12/24 Metionin ***** válasza:
37%
Náthásan mindig, volt hogy lázasan is, illetve baleset után gipszben is. Szerencsére ritkán vagyok/voltam beteg, így nem kellett sokszor.
2021. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jaj szegény! Nekem járógipszben kellett, bokatörés után. Te hogy jártál?
2021. jún. 4. 12:11
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére nem. Pályaválasztásom miatt egyrészt nem vagyok könnyen pótolható, másrészt ritka az, amikor akkora a hajtás, hogy bármi áron el kell végezni egy munkát, de ha ez is van, a munkáink 70%-a megoldható otthonról.
2021. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Metionin ***** válasza:
65%

13. Én is járógipszben meg mankóval. Feltettem a lábamat egy székre és úgy ültem a gépnél, igazából nem volt para. Nyomdában dolgoztam akkor.

Aki meg lepontozott, az fizette volna a kolimat amíg leveszik a gipszem? :D

2021. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Metionin, én tuti nem pontoztalak le, értelmes válaszokat adsz mindig. :) Amúgy szerencsére nekem is irodai munkám van, és amúgy én is kíváncsi lennék arra, hogy ha albérletet kell fizetnie akkor sem ment volna be kis orrfolyással.
2021. jún. 4. 15:02
 17/24 Metionin ***** válasza:
48%
Hát én diákként mehettem volna az utcára ha kivágnak a koliból. Nem kérdezik meg, hogy mi az oka annak ha nincs időben befizetve minden. Arról meg nem is beszélek, hogy enni is kellett meg olykor tanuláshoz szükséges dolgokat venni, neadjisten ruhát vagy cipőt is. Amúgy normális voltam, ha náthám volt, akkor maszkban dolgoztam és fertőtlenítettem magam után a gépet és az asztalt is, nem turháztam mindenki arcába.
2021. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ez alap én is diákkoromtól önfenntartó vagyok. Náthásan meg azonnal szólok, hogy most kerüljük egymást egy darabig, mert nem akarom, hogy elkapja tőlem. Te mi miatt voltál amúgy gipszben?
2021. jún. 4. 15:14
 19/24 Metionin ***** válasza:
46%
Baleset, elütött egy kocsi. Így is kimaradtak napok amíg kórházban voltam, szóval járógipsszel már rongyoltam vissza a melóba.
2021. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem volt, hogy a pénz miatt mentem betegen. De olyan igen, hogy betegen dolgoztam, mert szállodai recepciós voltam, amúgy is emberhiány volt és nem lett volna más, aki átvegye a műszakot helyettem.

A csapattal/kollégákkal nem akartam ilyen szinten kiszúrni, hogy mondjuk az éjszakás 24 órázzon azért mert én kicsit lázas voltam és nem megyek be reggel, inkább kibírtam valahogy.

2021. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!