Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire gondoljak ha a munkáltató...

Mire gondoljak ha a munkáltató nem akarja kiadni a jövedelemigazolásomat?

Figyelt kérdés
Húzza halasztja hetek óta megy a tologatás. 1 db igazolás lenne, kb 5 perc kiállítani. Mire gondoljak? Gáz van a bejelentésem körül és fél a lebukástól?
2021. jún. 3. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolnék, hogy nem voltál bejelentve. Egyszer jártam hasonlóan, kiléptem tőlük és mikor mentem be az adóhivatalba ügyet intézni, mondták hogy az akkori felvételem óta felhalmozódásom van.
2021. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bérpapíron, amot minden hónapban kapsz úgyis kiderül. Ha nem kapsz ilyet, akkor valóban gond van.
2021. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"A bérpapíron, amot minden hónapban kapsz úgyis kiderül. "


Az semmit sem igazol, sajtpapír. jogesetek oldal leírt egy fickót akinél 9 hónap után derült ki hogy 1 napra se volt bejelentve de havonta kapta a bérlapot

2021. jún. 3. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lekérdezni a társadalombiztosításod státuszát, abból is látható esetleg, ha nem vagy bejelentve.

[link]


Ha a munkahelyed alapitvány iskola, akkor viszont úgyis mindegy neked.

2021. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok mindenre gondolhatsz. Én például bakacsin rajzokra gondolnék :)
2021. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!