Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Open office/multit hogy lehet...

Open office/multit hogy lehet megszokni?

Figyelt kérdés

Engem eléggé zavar ha néznek munka közben alapból inkább antiszoc típús vagyok ezért az open office teljesen kikészít. Az hogy látják a monitorom hogy épp mit csinálok helyemen vagyok e stb.


Mit csinálnak az emberek ha nincs annyi munka pl? Ha jól tudom minden le van tiltva meg amúgy is nem tudom mekkora le tolást kapna az illető ha mindenki látná az irodában hogy a 9gag-et olvasgatja 20 percen át.


Szerencsére most egy kis-közepes cégnél dolgozom viszont ennek is vannak hátulütői nem teljesen bejelentett fizu sokszor hétvégén is hívhatnak ha nagyon sürgős vmit stb de legalább bent külön irodám van illetve home office is van plusz én azt vettem észre hogy mindenki normálisabb/családiasabb.


Aki multinál dolgozik mit csinál egész nap de tényleg? nem hiszem el hogy 8 órából 100%-ban dolgozik mindenhol vannak holt idők néha



2021. jún. 5. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A multi mindig jó belépő állásváltásnál csak hogy a szellemi munkaköröknél maradjunk. Az open office sztem tök előnyös multi környezetben mert jellemző rájuk a nagy tágas napos irodák s igen egy csomó jo dolog is mint relax szoba babzsákok ulo labdák,s egyéb extrák mindamellett h jól es gyorsan s hat sokat kell dolgozni pozi fuggo. Engem nem zavar ha neznek de a multiknal erre nem nagyon van ido mert mindenki a maga dolgát vegzi.Pláne SSC-be. A multiknal van elorelepesi fejlodesi lehetoseg is.A kisebb cégeknél ritkán. S igen 100% bejelentett nem minimalber az alap.Sokat es jol kell dolizni de mindamellett sokat is adnak arra h jol erezze magát a dolgozó.
2021. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént, hogy ilyen helyen a csoportvezetőm "besúgói" folyamatosan a monitoromat figyelték, meg hogy mikor mit csinálok, aztán egy lazább nap után behívtak, hogy mit lazsálok, nem ezért fizetnek. Nem dolgoznék többet open office-ban.
2021. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!