Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Építőiparbol váltani kamionsof...

Építőiparbol váltani kamionsofőrkodesre érdemes?

Figyelt kérdés
A cég ahol vagyok nagyon nem becsüli meg a dolgozóit, "ha nem tetszik el lehet menni, van sok jelentkező" stílusú hozzáállás van. Igazából vezetni szeretek, régi álmom a teherautó vezetes is. A CE kategóriát szeretném lerakni, belfoldezni szeretnék egyenlőre. Mennyire van hiány sofőrbol, friss jogsival milyen esélyeim vannak?

2021. jún. 9. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De igen érdekli őket mennyit mentél előtte mivel alsó hangon huszonmilliós szerelvényekről beszélünk.


" A fuvarok is hamar fuvarozót cserélnek." Igen ez minden országban így működik. Gratulálok feltaláltad a spanyolviaszt.


Nem atomfizika a kamionvezetés senki nem is állított ilyet, csak hazudozni nem kéne, te szerencsétlen :)

2021. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8 és 10-es válaszoló


szerintem ne égesd magad tovább, fingod nincs miről beszélsz. nem nem adják át a tel számod, miért tennék? miért akarnák egy másik cégnek hajtani az üzletet? Tipikus nagypofájú hülye gyerek, egyenesen tolatás meg már nem megy. Pályakezdőként örülj, ha valaki ad lehetőséget, kismillió cég hallani sem akar a nulla kilométeresről.

2021. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Én ilyenről régebben már halottam,valahogy én sem hittem el addig még engem fel nem hívott több cég is munkával kapcsolatban,vissza kérdeztem honnan van meg a számom de ki nyomták a telefont,ezekután még voltak próbálkozások le is tiltottam őket.
2021. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!