Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi bajuk lehet? Valamit...

Mi bajuk lehet? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Már egy éve a jelenlegi munkahelyemen dolgozok. Az elején mindenkivel jól kijöttem sokat beszélgettünk, egy ideje viszont már nem igazán tudok néhány kolléganőmmel. Vagyis nem nagyon jönnek oda hozzám csak úgy beszélgetni. Vannak akik tök jól elvannak, elbeszélgetnek de hozzám nagyon ritkán jönnek oda. Részmunkaidős vagyok ritkábban vagyok bent lehet ez a baj? Illetve fiatalabb is vagyok náluk, nem találnak velem közös hangot? Pedig kedves vagyok szeretek beszélgetni is de én nem akarok egyfolytában kezdeményezni, mert mivan ha nem is akarnak beszélgetni,akkor minek erőlködjek. Elég rosszul érzem magam mert semmi rosszat nem csináltam tudtommal. Viszont elég feszélyezve érzem magam ez miatt. Sokszor inkább már oda se megyek hozzájuk. Ők még jól el röhögcsélnek.
2021. jún. 9. 19:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!