Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lehettek fenntartásaik...

Miért lehettek fenntartásaik kollégáknak velem szemben a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Következő volt a szitu: ahol kezdtem terület, onnan elküldtek máshova, mert állitólag állandóan panaszkodott rám a kollégám a főnöknek, utána meg a másik részen is voltak un. fenntartások velem szemben, de már nincsenek..

Nem értem, miért volt ez, és furcsállom, hogy most meg minden jó.

Lassan 1 éve dolgozok itt.



#munka #fenntartások
2021. jún. 19. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ennyiből mi ezt meg fogjuk tudni mondani?
2021. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért voltak fenntartásaik veled szemben mert a kolléga panaszkodott rád. Te magad írtad le, ki tudja miket hordott össze. Ezek után eleve úgy néztek rád. És meglepő volt hogy nem volt veled gond.
2021. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyit tudok irni hogy a munkám meg tudtam csinálni, nem csináltam baklövéseket. Mégis olyanokat mondtak, hogy nem akar ez itt sokmindent, meg lusta, meg ilyen lejárató dolgok...nekem ez rosszul esett és nem szolgáltam rá.Én arra következtetek, hogy előitéletesek voltak velem szemben nem is kicsit. Ti hogy gondoljátok?
2021. jún. 19. 22:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak nem akartak befogadni és elmartak. Van ilyen
2021. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es valószinü, most ezek az emberek megérdemelnének egy nagy pofont az élettől...
2021. jún. 19. 23:06
 6/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ebben ez országban annyira nagy az előitéletesség, hogy levonnak rossz következtetéseket és legalább fél év mire elfogadnak...ez egy szemét rendszer hazug emberekkel. Sajnos, az a lényeg mennyire tudsz nyalni és szolgalelkü lenni, nem az hogy milyen jól csinálod a munkád...

Meg persze ezt le se írtam, de meg sem akart tanítani a feladatomra...végig bennem volt az érzés és a főnöknek meg panaszkodott a rohadék.

2021. jún. 19. 23:14
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretek ítélkezni anélkül, hogy a másik oldalt is láttam volna. Olvastuk, amiket írtál, az alapján úgy tűnik, igazad van. Másfelől nem tudjuk, hogy a kollégáid mit mondanának.
2021. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem iskolát kellett váltanom év közben, mert annyira üldöztek a tanárok. Rossz jegyeim voltak és ez alapján úgy is fogadtak az új iskolaban mint közepes képességű valakit. Jó idő eltelt mire bizonyítottam, hogy jól tanulok és elkezdtek a helyemen kezelni. Rosszul esett, igen, de ez van, ha valakit befeketítenek. Még neked kell duplán dolgoznod, hogy tisztázd magad.
2021. jún. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Legegyszerűbb eset, hogy alkalmatlan voltál az első helyen a munkára, mivel ennek tudatában raktak át máshova, ott fenntartásokkal fogadtak, de azt a feladatot képes vagy ellátni, így megoldódott magától minden.


Ez lenne egy normális munkahely, normális kollégákkal, aztán, hogy te kivel milyen konfliktushelyzetbe kerülhettél, azt már nem tudjuk

2021. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es A legnagyobb probléma az egészben, hogy ezt szemtől szembe is el kellett volna mondania az illetőnek,ha úgy gondolta nem vagyok rá alkalmas, nem egyik pillanatról a másikra átrakni másik helyre, csak ahhoz tökösség kell...Igazából ő tartott tőlem, hogy jobban fogom csinálni mint ő, esetleg én lépek előre, meg alapból sem egy nagyon kvalifikált ember.
2021. jún. 20. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!