Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem én ütök először akkor...

Ha nem én ütök először akkor is kirugnak a munkahelyemrol verekedes miatt? 21/

Figyelt kérdés

Van egy nőcske akivel úgy érzem előbb utóbb össze fogok verekedni.

Idgesit engem. Provokál.

Ra mászik arra akit szeretek rá adasul....

Ha ő üt meg először akkor nekem is gatya?

Önvédelem miatt is kirugnak?



2021. jún. 26. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ki üt elöször, aki verekszik, azt kirúgják.
2021. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ilyen primitív módon próbáld megoldani a konfliktust! Nem vagy kis óvodás! Egyébként már vannak iskolaőrök is, ha nem tudtad volna általános iskolákban.


Azonkívül persze, hogy kirúgnának - vagy inkább mondjál fel, ha ÉRTELMETLENÜL szereted azt, aki hagyja magát elcsábítani.


Az olyan "férfiért" egyáltalán nem kár, ne sóvárogj azután, akit ennyire könnyű elcsábítani. Hidd el, csak jót teszel magadnak ezzel a lépéssel.

2021. jún. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha belemesz a verekedesbe, akkor gondolom teged is.

Allj valami kamera ele (ha van), ha ugy erzed, meg akar verni, aztan hagyd magad, ne uss vissza, lehet nehez megallni, de ha visszanezik az esetet, annyit fognak latni, hogy o balhezik veled, nem ti egymassal.

2021. jún. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hol dolgozol. A stílusodból ítélve nem kell félned, az utcasarokról nem rúgnak ki sehová.
2021. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira verekedni akarsz,munkaidőn kívül tedd
2021. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Engem is majdnem kirugtak. Bar munkahely fuggo, elozo munkahelyemen is megvertem egy gadzsit a fonok megkoszonte mivel igy nem neki kellett kirugni hanem felmondott magatol. De az egy eleg...erdekes munkahely volt egy erdekes budapesti varosreszben🤣
2021. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De amugy hozzatennem hogy f@szert verekedni eleg cink😀 harcoltok erte mint Kossuth a hazaert most komolyan? Aranybol van neki?
2021. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A csávót is megverem de őt munkan kívül fogom elintezni

Azert is ignoralom melóba mert felek hogy neki megyek és kirugjak őt is

2021. jún. 27. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!