Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi terror?

Munkahelyi terror?

Figyelt kérdés
Új munkahelyem lett néhány hónapja, van egy rémes természetű kolleganőm, aki akár az anyám is lehetne. Ugyanolyan pozícióba kerültünk, valószínűleg ez sem teszik neki. Minden kollégát kibeszél, a szemükben persze teszi a szépet. A főnökhöz naponta maszkál bemoszerolni valakit. Engem folyamatosan terrorizal, feketit a főnöknél. Új kollégaként nem hinném hogy mindent el kell tűrni. Mit tegyek?
2021. jún. 30. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is volt ilyen nőszemély, csak még én gyárban voltam gépkezelő ő minőségellenőr volt..hát, sok mindent nem tudtunk tenni de szerencsére ezért senkit nem rúgtak ki..
2021. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Na, nálunk egy főnök volt olyan, aki szaladt a manegerhez bemószerolni az embereket. :D Engem is bemószerolt olyanért, amit el se követtem és az én közvetlen felettesemnek meg emiatt beszélnie kellett velem a manager utasítására.


Amúgy ilyenkor sok mindent nem tudsz tenni.


Ha nagyon védekezel, hogy a munkatársnőd így viselkedik, lehet a főnök úgy érzi majd, hogy aggaszt és nem végzed jól a munkát vagy valamit takargatni próbálsz.


Ha csendben meghúzódsz, lehet, hogy egy kicsit odafigyel a főnök rád a bemószerolások után, de ennyi, amikor látja, hogy nincs miért aggódnia, akkor békénhagy.


A kolléganődnek meg amikor kibeszél neked valakit megmondhatod, hogy várjon egy pillanatot, odahívod az illetőt, akiről szó van, beszéljétek meg egymás között hogy baj van vagy, amikor együtt vagytok az illetővel úgy, hogy a kolléganőd is hallja, kezd el mondani, hogy amúgy Julcsi azt mondja, hogy ezt meg azt teszed, erre figyelj od, hogy legközelebb másképp tedd.


A kolléganőd úgy összecsinálja magát, hogy többet senki nem beszél ki vagy legalábbis előtted nem.

2021. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!