Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan munkahely, ami...

Volt olyan munkahely, ami miután otthagytad megszűnt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 év kellett hozzá.
2021. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Egy Kft. tulajdonosa, ügyvezetője, melósa, csicskása voltam, egy személyben. Felszámoltak, otthagytam, és abban a minutumban, meg is szűnt.
2021. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de olyan volt, hogy miután voltam ott állásinterjún és nem vettek fel megszűnt.
2021. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, egy mosoda ami nem felelt meg az előírásoknak. Leléptem, amint volt jobb és úgy egy hónap múlva találkoztam az egyik lánnyal a csoportomból, aki mondta hogy megszűnt mert végre kimentek a hatóságok és bezárták. Amúgy én is akartam jelenteni de valaki ezek szerint megelőzött.
2021. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

igen

probaidőn voltam egy építőeszközöket gyártó cégnél.

nagyon elégedettek voltak velem, a főnök átvett volna (közvetítőn keresztül voltam) Felmondáskor nagyon korrekt volt, nem kellett vissza adnom semmit. Pl: vadi új munka védelmi cipő, poló, gatya, szerszámokat is megtarthattam a többségét. Kifizették azt a kafetériát ami nem járt volna. Állítólag a főnököm keze volt benne. Ha felhívna hogy egy másik cégnél szüksége lenne rám, simán mennék.

2021. júl. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Három ilyen hely is volt :D Ebből az egyiket sajnáltam egy kicsit, a másik kettő megérdemelte, csak a káröröm érzése volt bennem, mikor megtudtam, hogy annyi nekik :D
2021. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivételével az összes megszűnt, amelyiknél eddig dolgoztam. Az egyik egy fémipari cég volt. A második egy dohányipari kereskedelmi vállalkozás. A harmadik egy katonai alakulat. A negyedik az, amelyik nem szűnt meg, de töviről hegyire átszervezték azt is azóta.
2021. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az évtizedek során szinte minden munkahelyem megszűnt, miután kiléptem vagy eltávolítottak onnan:)

Érdekes érzés.

Persze ebben vastagon benne van a instabil, nehéz hazai üzleti élet, a cégek bizonytalan helyzete.

2021. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!