Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkádat?

Szereted a munkádat?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 15. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem mindegy milyen munka, csak munkahelyem legyen
Igen, maga a munka olyan, mintha az Isten is nekem teremtette volna. Ki tudok benne teljesedni.
Igen, nem is annyira a munka miatt, de a munkatársaimmal remek csapatot alkotunk.
Nem, régebben, szerettem, de már kiábrándultam belőle, szívesen váltanék.
Nem, de valamiből csak kell élnünk.
Nem. El tudnám képzelni, hogy ne dolgozzak.
34 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretem. A covid miatt kellett váltanom. Turizmusban dolgoztam, sehonnan nem hívtak érthető módon interjúra. Rizikós, hogy amint visszaáll a rend, lelépek.

Ismerős által helyezkedtem el, de szöges ellentéte az eredeti munkámnak. Csinálom tisztességesen, de nem szeretem. Unalmas papírmunka/számítógép előtt ülés...

2021. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta ezt akartam csinálni, ebben is nőttem fel.

Inkább nevezném hobbinak amiért pénzt is kapok!

2021. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. És mi a foglalkozásod?
2021. júl. 15. 10:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A munkámat szeretném, csak a munkahelyemet utálom. Nagyon toxikus a közeg. Az elején próbáltam nem figyelni erre, és a munkára koncentrálni de sajnos egy idő után valahogy mégis elkezdett az általános hangulatom rovására menni a dolog. Mostanra meg már minden percét utálom a bent töltött időnek.
2021. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mezőgazdaság, azon belül gabonatermesztés.
2021. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4. Gondolom, akkor az emberekkel van a baj. És Neked mi a munkád?
2021. júl. 15. 10:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy gyárban vagyok operátor és nem szeretem, mert nagyon megterhelő napi majdnem 8 órában folyamatosan állni, meg hajolgatni, stb. Minden nap nézem az álláshirdetéseket, hogy legalább még a próbaidő alatt találjak mást és el tudjak menni (ugyanis itt 3 hónapa felmondási idő...), de nem nagyon találok semmit, ha néha mégis és jelentkezek is egyre, ahol el tudnék a szakmámmal helyezkedni, soha nem jelentkeznek...

Annyi jó van benne, hogy a munkatársak normálisak.

23N

2021. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a munkám, szívesen csinálom, jó a csapat, jól fizet és elég szabadidőt biztosít, de azért ez az "isten nekem teremtette" dolog elég nagy túlzás. Ha megtehetném, akkor maximum félmunkaidőben dolgoznék - szeretem, de nem az életem érteme és azért vannak olyan dolgok amikkel szívesebben tölteném ezt az időt (csak abból nem élnék meg).
2021. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Most épp utálom, mert van dolgom és csinálni kell. De amikor hetekig egy szalmaszálat se teszek keresztbe, csak kajálok, kávézok, meg filmezek, azt tetszik. Olyankor örvendek!

Amúgy ezt a munkát is húzom már hétfő óta,

2021. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Újságíró vagyok.

Szeretem csinálni, de ez a rengeteg korlát amit szabnak nekünk ellehetetleníti a kreatív munkavégzést.

Arról nem beszélve, hogy egy ember három munkakört lát el egyszerre, mert nincs pénz felvenni plusz alkalmazottat.

2021. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!