Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásra jelentkeztem de...

Állásra jelentkeztem de közben meggondoltam magam, ha nem veszem fel a telefont az gyávaság?

Figyelt kérdés

2 óraja küldtem el az emailt. Takarító. 8 órában 2 műszak.

De a szüleimnek nem merem elmondani, mert lenézik a takarítókat és azt mondták ne mert érettségim van és 2 szakmám de mégse találok munkát.

Ha felhivnak és szimplán nem veszem fel mi történik? Tudom, bunkó vagyok de nem szeretném ha a saját szüleim lenéznének.


2021. júl. 19. 10:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem lehet normálisan viselkedni??? Felveszed és megmondod, hogy már nem aktuális. Nem kell részletezni, hogy miért.

Egyébként meg, ha nincs más lehetőség, akkor fogadd el, és csináld addig, amíg nem lesz más. Fogd fel nyári munkának. Nem kell örökké ezt csinálnod. De a semminél jobb.

2021. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Tahóság nem fölvenni a telefont. Az emberben kell, hogy legyen annyi tartás, hogy belássa ezt. Az, hogy nem vagy igen a válasz, az már a Te dolgod.
2021. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Számítógépes szakmával biztos, hogy el tudsz helyezkedni, akár egy üzletben vagy műhelyben is. A gyógypedagógiával is, de az hülyeség. Keress tovább intenzíven. Ne várj két hétig senki válaszára. De addig is dolgozhatsz takarítóként, a próbaidő alatt bármikor eljöhetsz azonnal.
2021. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te keresnéd őket valamilyen számodra fontos ügyben és direkt nem vennék föl, az ugye, szerinted is bunkóság lenne?
2021. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elfogadnám ha mégis. Nekem egy éve lassan nem szólnak vissza még takarításra se, meg gyárból se pedig pénzügyes szakmám van és arról se. Hiába van 2 önéletrajzom. Ugye az egyiket a pénzügyesre küldöm ott vannak a valós adatok. Többire meg ilyen régebbi munkák hosszabb időre kitolva.
2021. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel, mondd meg, hogy már nem aktuális, ennyi. Tőlem az első kérdés mikor hívnak, hogy "aktuàlis-e még?". Megmondod nem, és ennyi. Egyébként, ha egész életedben a szüleidnek akarsz megfelelni, akkor nem lesz valami boldog életed...
2021. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ha nem fogadod el az állást, semmi gond, lépnek a következőre. Egy takarítói álláshoz nem kell nagy ész. Jó esetben max. erkölcsi bizonyítványt, ha kérnek és kész. (Azt is amolyan biztosítékképp, hogy olyan embert ne vegyenek fel, aki az első nap lelép a centrifugás felmosófával meg a vödörrel, meg néhány jobb minőségű mosószerrel és padlómosóval)
2021. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Gyógy pedagógust most keresnek sok helyre, illetve műszaki boltokat is érdemes megnézni esetleg sulikat felkeresni, hogy oda kell-e számítógépes kolléga
2021. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem innen mész nyugdíjba. Inkább még évekig vagy kereset nélkül (mert erre is van lehetőség), semmi takaríts, mert az ciki?


Gratulálok szüleidnek, ha eddig terjed az agyi felfogásuk...

2021. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Inkább jelezd feléjük, hogy mit gondolsz.
2021. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!