Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha diákmunkán kb...

Mit tegyek, ha diákmunkán kb annyit várnának el tőlem, mint egy teljes munkaidőben lévőtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Irodai munkáról lenne szó. Infó osztályon vagyok.

A meghirdetettek alapján 20 órában volt a meló, így vállaltam el tavaly egyetem mellett. Online tanultam be minden feladatot, azt hittem diákként csak besegítenem kell valakinek, de rövidesen kiderült, hogy egy teljes állású pozíciót kellene betöltsek a 20 órámmal, szigorú határidők között.

A 20 órából később 25 lett nyögve nyelősen, megbeszélés alapján. Még tudtam tartani, de néhol necces volt, egyébként pedig annak ellenére, hogy teljes pozit töltök be kb. a minimum diákfizut kapom meg.. És közölték velem, hogy ez az egyik legbonyolultabb munkakör a cégnél. A tapasztalat és a jó referencia tudatában tartottam magam az álláshoz.

Most ott tartunk, hogy nem egy héten közel 30 óráztam, ha valami nem jön ki határidőre kb. enni sincs időm.

Nagyon összetett a feladatkör, tegnap sajnos lett egy botlásom, amit egyik kollégám nagyon a szememre hányt.. Ma fogjuk csoportosan megbeszélni a dolgokat. Én ostorozom magam emiatt, de párom szerint ez így is brutális, ami el lett húzva velem, látja, hogy rendesen, tisztességesen dolgozom a feladatokkal és azt mondta álljak ki magamért, mert én csak gyakornok vagyok (más helyettesítésén lettem egyébként megrángatva, tehát nem is a saját munkakörömre szólóan) gyakran hiányzik a kommunikáció a cégnél, ami miatt ütöttem már meg a bokámat, de másnál is tapasztaltam már ezt..


Ti mit tennétek, mit gondoltok? Kiállnátok magatokért ezeknek a fényében? Hogy közöljem, hogy hát szerintem ez nem egészen fair velem szemben?

Köszi a tanácsokat!


22/lány



2021. júl. 20. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

#9 te nem tudsz olvasni, vagy mi bajod van? A kérdező írja, hogy sokkal kevesebbet keres, mint az állandósok.

Valami mesevilágban élsz, ha azt hiszed, a diákokat jól megfizetik.

2021. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#8


Te mégis miről beszélsz? Látod te mekkora ökörségeket írogatsz itt össze-vissza?

Elcukrozni, te idióta?? Az igen.. Tudod te, hogy én miért dolgozom meg? A megélhetésemért képzeld el, azért! Fogalmad sincsen a mai világról, kicsit nyisd már ki a szemed mielőtt hülyeségeket írogatsz ide, egyetemista vagyok, nem 14 éves, magamat tartom el, egy albérletet kell fenntartanom.. Nem cukorkát vásárolok. És én is hitelezek mellette.

Az meg, hogy van aki 900-at kap tudom sajnálni, de nem az én problémám és nem azokat kell cseszegetni, akik elmentek tanulni, hogy több pénzhez juthassanak. Tanulni se szórakozásból járok el..

Már ne haragudj, de ekkora hülyeséget nem tudok elengedni magam mellett.

2021. júl. 21. 19:13
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg nekik egyenesen, mi a problémád. Onnantól vagy elküldenek, vagy változtatnak, vagy nem változtatnak és te lépsz le.


Inkább lennék csöves, mint szolga.

2021. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én már felmondtam volna...
febr. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!