Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az angolok nem tolerálják túl...

Az angolok nem tolerálják túl jól ha úgy viselkedsz mint ők?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem egymással nagyon lerázóak tudnak lenni, mondanak egy kedves választ, hogy persze majd jövő héten felhívlak, vagy jövő héten fizetek, miközben semmi ilyen szándékuk nincs.

De egymásnak ezt az udvarias hazudozást nagyon jól tolerálják.


Viszont amikor én próbálkoztam akkor eléggé dühbe hoztam.


Ez a fajta udvarias lerázós mód angol privilégium? Nézeteik szerint csak nekik megengedett?


2021. júl. 30. 11:38
 1/5 Fsms ***** válasza:
100%
Nem értem pontosan miről beszélsz. Napi szinten beszélek angolokkal, mivel ott is van a cégnek irodája. Ezt soha nem tapasztaltam.
2021. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos már nincs kapcsolatom azzal az angol úriemberrel, akivel régen volt.


Ha lesz egyszer lehetőségem kimenni angol nyelvterületre, akkor majd a tapasztalatok alapján igyekszem visszatérni ehhez a kérdéshez és beszámolni az úti élményeimről.

2021. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a troll, aki gyalazza az angolokat a kisebbsegi komplexusa miatt. Folosleges minden magyarazat.

Az angolok nem pitianerek, nem uldozesi maniasak, nincs tele a fejuk szarral. Nemcsak azert latom ezt, mert a ferjem az, es ahol elek, az emberek 95%-a. Egyszeruen egy nagyon nyugodt nep, amelyik csak akkor es azon gondolkozik, ami fontos es elorevisz.

2021. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az angolok pont olyanok, - mentalitásukat tekintve, - mint a magyarok, csak lényegesen több optimizmust szőnek az életükbe. Egy külön állatfaj!
2021. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tapasztaltam, pedig angol férjem van, és elég sokat mozgok echte angol körökben is.
2021. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!