Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sajnos nem tudom miért de egy...

Sajnos nem tudom miért de egy nap után kirúgtak a munkahelyemről. Vajon én hibáztam ?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és vállaltam nyárra diákmunkát mert szeretném fejleszteni a számítógépemet és nem akarok a szüleimtől pénzt kérni.

Fel is vettek nem volt gond, kocsit kellett tologatni és rengeteg iratot pakolni(nehéz volt). Én úgy éreztem jól elvégeztem a munkám de ma ismét kellett volna mennem és azt az üzenetet kaptam hogy nem voltak velem megelégedve pedig mindent megtettem ami tőle(42kg) fiútól kitelik.

Vajon velem van a probléma vagy szélhámosak a diákmunkát adó cégek ?


2021. aug. 3. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért lennének szélhámosok?


Nem voltak veled megelégedve, és ezért visszamondták.

Ennek még is mi köze lenne bármiféle szélhámossághoz?

2021. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem bántásként mondom, mert rendes srácnak tűnsz és megérdemelnél egy esélyt. De 42 kilósan ne olyan munkát keress ahol pakolni kell! jó eséllyel észrevették hogy nem bírod, nem bírnád.
2021. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szélhámosság nem volt ebben. Valószínű észrevették, hogy hosszabb távon nem fogod bírni. Lehet a nap végére annyira kimerültél, vagy kicsit lelassultál, hogy tudják másnap még rosszabb lesz neked.
2021. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt amikor diák voltam

Az volt a válaszuk,mert nekem normálisan megindonolták,hogy megcsináltam mindent az igaz,de más fele annyi idő alatt 2x ennyit csinál

És amikor végeztem a munkával akkor nem látták rajtam,hogy oda mennek segíteni azokhoz akiknek kellett volna segítség

Úgy látták a többiek,hogy nem vagyok segítőkész se szorgalmas

Hiába éreztem én,hogy kész minden és megcsináltam mindent


Lehet nálad is ez volt a baj

Menj árut feltölteni vagy tescozni pénztárosnak,nem olyan megerőltető fizikai munka

2021. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy merre laksz. Keress rá, hogy a környékeden nincs-e diákszövetkezet, ügynökség, aki adna munkát.


Ne keseredj el, nem te hibáztál. Ha tudod, hogy mindent megtettél, akkor ne hibáztasd magadat. Magam is találkoztam hasonló esetekkel fiatalabb éveimben. Meg vannak olyan munkaadók, akik így használják ki az embereket, a rászorulókat.


Ne keseredj el. Lehet, hogy a helyi munkaügyi központ jobb munkát tud javasolni. Előre nézz! Minden ok lesz. Lesz új munkád!

2021. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Meló-diákot ajánlom.
2021. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ők hibáztak, hogy felvettek fizikai munkára 42 kilós diák srácot. Volt állásinterjú?
2021. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, nem történt semmi különös, ez diákmunkákánál teljesen általános,sajnos. Szokj hozzá, és lépj tovább! Sok sikert a köv helyen!


Javaslom,hogy legyél bereggisztrálva minél több diákszövetkezethez!

2021. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Siman lehet, hogy szolt a Feri, hogy a kolyoknek kene melo, es ezert te nem kellettel. Van ilyen.
2021. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!