Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz, ha nem hordok...

Nagyon gáz, ha nem hordok melltartót ? A munkahelyen már kikezdtek a kolléganők.

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 20:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán, de nem értem, hogy miért kell ennyire felfújni a dolgot a melóhelyen? Nem a derekamat veri a mellem, tehát nem lehet annyira gáz a látvány. Ilyen melegben mert plusz egy darabot hordjak magamon?
2021. aug. 8. 13:22
 22/30 anonim ***** válasza:
58%
Oke, mar mondtam, hogy nekem meg az lenne kenyelmes ha bugyiba meg kis topba mehetnek utcára, igy nem szorít semmi, es melegem sincs. De ez munkahely, fogd mar fel, van hozza etikett hogy oda hogy kell feloltozni. Van mellbimbótapasz, van olyan kis top ami nem csipke, kapocs sincs rajta, es szivacsos. Ez mar mind csak kifogás, amit beszélsz, tudom most nagy divat lett hogy rakd ki a csocsod aztan sírj ha rad mozdulnak, de legalabb munkahelyre oltozzetek mar fel. Xd
2021. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
Járkáljatok teljesen meztelenül és megszűnnek ezek a rendkívül komoly problémáitok+
2021. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
En sem hordok🤷🏽‍♀️kit erdekel. Kenyelmetlen, kis mellem van szoval nem is log. Munkaruhank van, az alatt nem is latszik van e rajtam.
2021. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Amúgy is elakarok jönni erről a munkahelyről. Nem emiatt hanem a bejelentéssel van gáz. Akkor így megoldódik a probléma.

Köszönöm azok üzenetét akik velem egy cipőben járnak. A többiekét is persze, de a munkamorál is trágya ezen a helyen. Lehet, hogy csak kerestem valamit amibe belekapaszkodok, hogy megerősítsem abbéli érzésemet, hogy innen menni kell ! A többi melóhelyen ez nem volt téma soha ! Itt nagyon sok a nő, össze vagyunk zárva és megy a pletyi. Lehet ha hordanék melltartót, akkor mást találnának rajtam vagy máson .

2021. aug. 8. 15:12
 26/30 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként a 70-es évek közepétől a 90-es évek közepéig a 30-as éveik második felében járó nők nagy része nem hordott melltartót, még az operába is elmentünk anélkül, és nem dőlt össze a világ.

Egyébként ne törődj velük, öltözz ahogy jól érzed magad!

2021. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
55%

Munkahelyeken leírás nélkül is megvan a dress cod.

Kulturáltan kell öltözködni. Nem átlátszó ruhában,

ha melltartó nélkül, de ne legyen tapadós, stb., stb.

Decensen.

2021. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
26, azert mert vmi a 70es években normalis volt meg divat, azt nem kell visszahozni. Munkahelyen normalisan fel kell oltozni, ha nem tetszik, nem kell dolgozni.
2021. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
#28 Biztos, hogy csak az a normális, amit annak tartasz? Ez független attól, ki mit hordjon, vagy mit ne.
2021. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#26 Rögzíteni kell a dresszkódot, és akkor nincs vita. Ha nem írják elő, hogy nyakkendőt hordjak, akkor ne várják el. 37F
2021. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!