Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz, ha nem hordok...

Nagyon gáz, ha nem hordok melltartót ? A munkahelyen már kikezdtek a kolléganők.

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 20:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem, dehogy
2021. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
Jól teszed, egyébként sem kényelmes, én is gyűlölöm. Ha alszom melóban le is szoktam venni(24 órás szolgálatban vagyok, jár 4-5 óra pihenő).
2021. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%

Nekem kényelmetlen lenne melltartó nélkül dolgozni (én az elegánsabb vonalat képviselem).


A helyedben egy egyszerűbb darabot azért felvennék, nem a kollégák, hanem magad miatt. Ha vígasztal, nekem azért szoktak veszólni, mert gyakran hordok szoknyát (nem minit) és magassarkút, szóval kb. Bármibe bele tudnak kötni, ha akarnak...

2021. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Volt olyan kolléganőm, akinek azért szóltak be rendszeresen a kollégaNŐi, igaz, a 90-es években, mert hordott.
2021. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy túlságosan átlátszó vagy szúrja a szemüket.

Nálunk is van olyan aki miatt nem lehet bekapcsolni a légkondit mert a pasi kollégák kezelhetetlenek lesznek amikor elkezdi átszúrni a blúzát.

2021. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
35%
#15, na igen, ez egy tipikus példa. A munkahely hivatalos hely, amit illik megtisztelni, egy melltartó egy nőnek alapkellék. Ha otthon vagy a boltba leszaladva nem vesz fel, azt mondom, oké, de így...
2021. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a melltartót. Nikkel érzékeny vagyok ezért nem tudok kapcsost hordani ami meg csipkés attól meg viszketek. Tudom, hogy ha hideg van akkor kilátszik a bimbóm, de engem idáig nem zavart. Amerikában műanyag mellbimbót árusítanak üzletek. Azt teszik be a nők a blúzuk alá.
2021. aug. 8. 12:44
 19/30 anonim ***** válasza:
72%

Vannak sport melltartók is, amiken se kapocs, se csipke, csak mondom. Egyszerűbb, sima fehér színűek is vannak, ha az lenne a kifogás, hogy blúz alá.

Kit érdekel, mit csinálnak Amerikában?

2021. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%
Akkor most azt a kérdés a kollégáknak miért nem tetszik, hogy mutogatod a bimbóid?
2021. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!