Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez nem lenne korrekt lépés?...

Ez nem lenne korrekt lépés? Ajánlat elfogadása után visszalépés.

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan kellett döntenem egy munkaajánlat kapcsán, így nem volt időm átrágni rendesen a dolgot. Az ajánlatra igent mondtam, de nem kötöttünk szerződést még, így szeretnék visszalépni. Lehet e ebből hátrányom, vagy még ez így rendben van?

2021. aug. 17. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs szerződés megteheted. Lehet, hogy nem korrekt, de a te életedről van szó. Ne rontsd el csak azért, hogy minden maradjon békés. Max megemlegetnek. És? Ezzel ne foglalkozz. Ha van jobb döntés és nincs aláírva akkor hajrá.
2021. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerződés után is bármikor, egyik napról a másikra visszaléphetsz a próbaidő alatt.
2021. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszalephetsz. Te jól döntöttél. Én fordítva jártam. Nem fogadtam el utána viszont még egy esély nem volt sajnos. :(Amit azóta is bánok.
2021. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azt akartam ezzel mondani, hogy én sajnos gyorsan mondtam nemet ez sokkal rosszabb volt. Utolsó vok.
2021. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sőt még próbaidő alatt is azonnal felállhatsz, úgy hogy alá is írtad a szerződést.

Más kérdés, hogy annál a cégnél elvágod magad egy időre (Ha emlékeznek majd rád)

2021. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, megteheted. Sürgetve erezteď magad, de alapos atgondolás után mashogyan latod. -ez teljesen emberi és normális.
2021. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, visszamondtam az ajanlatot. Szerintem amugy fura, hogy alig 1 munkanapot adtak a valasz eldontesere, de mindegy igazából, gondolom nagyon kellett az ember :)
2021. aug. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!