Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 (akkor 23<) évesen beülni...

22 (akkor 23<) évesen beülni a kollégiumba, ciki szerintetek, vagy visszalépés lenne, nem lógnék ki a sorból?

Figyelt kérdés

Érettségi után 2 éve? Úgy döntöttem kihagyok pár évet, de megbántam sajnos teljesen tönkrementem - azt hittem tudok pénz keresni, főleg MO-n, szóval most ott vagyok ahol a part szakad és a tanárin gondolkozom, illetve valami nappalis valamin, szóval albérlet kilőve anyagiak miatt marad(na) a kolesz. De soha életemben nem voltam koleszos és nem szeretem a társaságot, főleg az idegeneket. Tudom magamról, hogy nem érzeném jól magamat.. de ha rávisz a kényszer, szerintetek ez visszalépés lenne, vagy kinéznének? A korom miatt.


/Meg mondjuk nagyon ramatyul nézek ki, mindig, de a mostani pár évben teljesen tönkrementem./



2017. nov. 24. 21:10
 1/1 Metionin ***** válasza:
Dehogy néznek ki lol. Felsőoktatásban nem mindenki 18 évesen kezd, a felsőbbévesek meg még akkor is 20 fölött vannak. Én 19-27 éves koromig laktam koliban, mert nem volt hová mennem, soha senki nem nézett ki. Voltak elég sokan akik eleve 6 éves képzésre jártak vagy két szakot végeztek (mint én) vagy tanárisok minor és major szakkal...menj mindenképp koliba, próbáld ki mert oda bejutni nehéz, ha egyszer bejutottál, akkor már bármikor ott hagyhatod ha úgy érzed hogy mégsem jó. De ha először elmész teszem azt egy albiba és utána megtetszik a koli mert pl. elmész valakihez és megismered, akkor már nem fognak felvenni év közben.
2017. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!