Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnaptol a gyarakban kell...

Holnaptol a gyarakban kell mar dolgozni? Csak ma nem kellett?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol ma is dolgoznak, nálunk az uUnivernél tombol a paradicsom szezon, még aznap fel kell dolgozni
2021. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol ma is kellett illetve minden nap
2021. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 5-re kellett menni melózni, fél órája értem haza.

(Mezőgazdaság)

2021. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemzeti ünnep.

Ahol több műszakos munkarend van, ott éjféltől már lehet dolgozni.

2021. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szep estet! :)
2021. aug. 20. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Holnap szombat van, ezért valószínűleg nem lesz akkora munkamennyiség, bár igazából nem tudom, hogy milyen területről van szó és milyen régiókkal vagy kapcsolatban.


A helyeken, amiken dolgoztam, egy hétvégi műszak nem volt egy akkora was ist das, fplegnyáron,amikor mindenki nyaralt.


De nyilván pl egy bolti eladó holnap is rendesen fog szívni, mint minden hétvégén.

2021. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Holnap nagyobbat, mert ma zárva voltak a boltok.

ilyenkor az emberek megrohanják, mert kifogyott otthon a kávé, és mint az őrültek, úgy vásárolnak.

2021. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk raktar, nem gyar, csokkentett letszammal volt 20-an munkavegzes, kb mint egy hetvegi tulora. En nem mentem, nekem hosszu hetvege jutott.
2021. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van munka termelésben szombaton is, az a túlóra, akkor fizetik ezt ki nekik, amikor leállás van, és nincs munka 1,5 hónapig.

Én őr vagyok a gyárban, nekem tegnap is volt munka, előtte is, holnap is lesz, sőt ma is van bent kolléga. Őrség mindig van 24 órában.

2021. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!