Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztosításközvetítői és...

Biztosításközvetítői és hitelügyintézői munkákról mit érdemes tudni? Esetleg valakinek tapasztalat etéren?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy hirdetést, egy férfi keres a csapatába ezen munkakörök betöltésére embereket. Személyi kölcsön, lakás kölcsön, csok, falusi csok, felújítási kölcsön, vállalkozói kölcsön, lakásbiztosítás, nyugdíjbiztosítás, casco, életbiztosítás, stb. Elvileg pályakezdőket keresnek, és elég az érettésgi. Hát nekem az megvan, de semmi releváns tapasztalat. Ez fix helyen történő munka, vagy járkálni kellene ki emberekhez? Nem nagyon tudom hogyan képzeljem el, de nem hangzik rosszul. Ilyenekre is kíváncsi lennék, hogy pl. kötelező-e az öltöny viselése, etc. Gondolom van valami képzés is, arról valaki tudna mondani infót? Mennyire nehéz munka, fizu milyen lehet?

2021. aug. 25. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
pályakezdőket is keresnek*
2021. aug. 25. 22:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rátukmálós MLM. Teljes mértékben kerülendő.
2021. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Picit bővebben kifejtenéd?! Miért kerülendő? Gondolhatod, hogy egy érttségivel nem kapkodnak értem, nem sok kedvem van egy gyárban szívni 3-4 műszakokban, annál azért csak tán jobb, nem? Vagy mire gondolsz, amiért "teljes mértékben kerülendő"? Nem tisztán mennek a dolgok, vagy mi?
2021. aug. 25. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez arról szól, hogy a saját barátaidra,ismerőseidre tukmálj rá minden sza... akarommondani csodálatos pénzügyi terméket.
2021. aug. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért a barátaimra?
2021. aug. 26. 09:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyenben, 21f vagyok. Lehet vele keresni, valaki nálunk 3 honap után már 350kt keresett elmondások alapján, Katásnak kellett lenni. Betanitottak, ha kilepek 50kt kellett nekem fizetnem, mert annyi az oktatás díja. Utána nyom a főnök, hideghivasozni kell, eldontheted h irodában csak telefonalsz, scripteket mondasz és tukmálsz vagy élőben mész el ügyfelekhez és ott győzöd meg őket ezekről.


Én szerettem a témát, jó volt kitanulni, de elkepesztoen pénz őrült mindegyik főnök, és nagyon durván kell tukmálni az emnbereket. Gyár az szar, de itt a lelked el kell felejtened, jó szociális skillek kellenek, jó megjelenés. Igen, kötelező a jó cipő, öltöny, parfüm, jó haj, kinézet, jó beszedstilus, magabiztosság. Én nekem könnyen ment volna, de semmi kedvem nem volt csesztetni másokat. Mindenki tudja, hogy csak le akarod őket húzni, és igazából nem éri meg biztosítást kötni. Olyanokat kell zaklatnod akiknek valahonnan loptak a telefon számát, tehát idegesek lesznek amikor hívod őket.


Ha te turod ezeket, le tudod szarni az emberek érzéseit és nem vagy szocfobias, hát akkor tökéletes munka. Van hogy olyat hívsz aki pont akar kötni biztosítást és te veled kotteti meg, es ingyen pénz akár 200k is. Vannak ilyen jó részei is.

2021. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én am inkább itt gyárban 3 műszakozok minthogy azt csináljam.
2021. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os, és ha nekem nincsenek olyan ruháim? :D És köszi a kimeritö választ. :)
2021. aug. 26. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Vállalkozónak kell lenned, szóval nem vagy alkalmazott. Ha felhajtod az ügyfelet es van biznisz, akkor van jutalék, de amúgy magad állsz mindent. Tényleg el kell adnod a lelked és vastag bőrt kell növesztened, mert nagyon sokan sokféleképpen fognak elküldeni anyádba.

Mellesleg nagyon nem mindegy melyik részét csinálod, mert az a jobbik , mikor az embernek van szüksége valamire és úgy keres biztosítót, mint random hívogatni a népet, hogy kössenek pl nyigdíjbiztosítást.

2021. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát venni kell olyan ruhákat akkor.? Nem értem a kérdést. H ők mit szólnak majd hozzá? Alkalmatlannak találnak a munkára. A hádában használt öltönyt vegyél, olcsón, meg inget, stb.
2021. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!