Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztosításközvetítői és...

Biztosításközvetítői és hitelügyintézői munkákról mit érdemes tudni? Esetleg valakinek tapasztalat etéren?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy hirdetést, egy férfi keres a csapatába ezen munkakörök betöltésére embereket. Személyi kölcsön, lakás kölcsön, csok, falusi csok, felújítási kölcsön, vállalkozói kölcsön, lakásbiztosítás, nyugdíjbiztosítás, casco, életbiztosítás, stb. Elvileg pályakezdőket keresnek, és elég az érettésgi. Hát nekem az megvan, de semmi releváns tapasztalat. Ez fix helyen történő munka, vagy járkálni kellene ki emberekhez? Nem nagyon tudom hogyan képzeljem el, de nem hangzik rosszul. Ilyenekre is kíváncsi lennék, hogy pl. kötelező-e az öltöny viselése, etc. Gondolom van valami képzés is, arról valaki tudna mondani infót? Mennyire nehéz munka, fizu milyen lehet?

2021. aug. 25. 22:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó, bocsánat már, hogy nem telezsebbel jelentkezem a munkára...Ha lenne pénzem öltönyökre, akkor nem is kéne állást keresnem.
2021. aug. 26. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!