Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok olyan helyen ahol...

Maradnátok olyan helyen ahol 1-2 napokkal „csöpögtetik“ az éves szabit? és még 1 hetet se nagyon engednek?

Figyelt kérdés

Úgy adják ki a szabit hogy „csöpögtetik“, 1-2 napos adagokban adják ki.

Végső soron kiadnak mindent ami jár,de képtelenség még nyáromn is 1 szaros hetet egyben kivenni.

Ráadásul az 1-2 napokat néha totál abszurdan adják ki, pl H munka K szabi Sz munka, Cs szabi P munka.

Kösz. Ezzel sokra nem megyek. Néha még az is felmerül szándékosan szívóznak az emberekkel csak a célt nem értem.


Maradnátok itt?


2021. aug. 27. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék, ha van jobb lehetőségem.
2021. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szabadság egy bizonyos részével a dolgozó rendelkezik.
2021. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. A jelenlegi munkám olyan, hogy nyaralásra is kell vinnem laptopot, mert bármikor szólhatnak, hogy dolgoznom kell. De ennyit nekem megér az, hogy egyébként olyan dologból élhetek, amire nem is igazán munkaként, hanem hobbiként tekintek, ráadásul egész jól is fizet. De dolgoztam már pl. vendéglátásban is, ahol soha nem vehettem ki szabadságot hétvégére és ünnepnapokra, nyárra se igazán, mert ilyenkor volt a legnagyobb forgalom és kellett a munkaerő. Oda nem mennék vissza semmi pénzért, mert nem szerettem magát a munkát.
2021. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"A szabadság egy bizonyos részével a dolgozó rendelkezik."


Ja. Elvileg. Gyakorlatilag meg mész ha engednek.

2021. aug. 27. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem maradtam, mert a munkám minősége is jelentősen romlott a túlhajtottságtól. Nekem 1.5 éves időszak volt, amikor nem tudtam elmenni normálisan, legalább 1 hetes szabira. Nálam megbosszulta magát.
2021. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha havi bruttó 1 millió fölött lenne ez a fizetés akkor maradnék. Ez alatt elkezdenék másik állás után nézni.
2021. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék, de a legtöbb cég ilyen ge ci. Aztán nyavalyognak, hogy nekik nem vándormadár kell. Hát akkor adják ki normálisan a szabadságot és fizessenek rendesen!
2021. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!