Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Legrosszabb munkahelyeitek?

Legrosszabb munkahelyeitek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 21:04
1 2
 11/12 cukikutyus ***** válasza:
100%

Én egy híres-neves cégnél dolgoztam csomagolóként.Kisállatfelszereléseket csomagoltam tiszta kultúrált körülmények közt.

Minden jó volt az elején,aztán kezdtem besokallni,miután a főnökasszony,aki egy sötét,buta vén banya,folyton összekevert a mellettem ülő dolgozóval,a nevén szólított,és az ő hibáit is rámverte.

Azt mondja nekem tavaly Karácsony előtt az évvégi értékelésnél: "az a te hibád,hogy sokszor elszámolod magad"...Ééén? Aki bejövő áru ellenőrként dolgoztam,és naponta több ezres tételeket számoltam ,mindig pontosan,SOHA nem volt eltérés...

El se akartam hinni,hogy ennyire személyiségzavaros,tudathasadásos buta vén majom,aki 2 embert nem tud megkülönböztetni egymástól...egy ilyen lehet főnök egy jó nevű cégnél???

Végül a másik kolléganő hibái miatt lettem eltávolítva onnan.Rámsütöttek egy nem létező bélyeget...

Majd 1 hét múlva a szóban forgó munkatárstól is megszabadultak...

Rájöttek,hogy hoppá nem én csesztem el,no de mindegy,akkor repüljön a másik is...

2021. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy magyar bank. Retardalt kollegak, bita, taplo fonok. 1 honap utan tipli.
2022. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!