Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy több diplomás ember...

Ha egy több diplomás ember állástalanként közmunkára megy, őt is beteszik a parkba szemetet szedni? A funkcionális analfabéta tesók közé?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 13:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

"de erre ott lennének azok, akiknek 4 vagy jobb esetben 8 általánosuk esetleg megvan. Nekem "csak" szakmám van, több is, nincs diplomám, mégsem állnék be utcát seperni."


Én se terveztem kettő diplomával beállni szemetet szedni, de jelenleg közmunka lesz még nem tudni hol és mit, de irodáról szó sincs egyelőre.


Vagy ez vagy otthon a 4 fal bámulása ingyen.

2021. szept. 4. 14:08
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el dolgozni.

Ott jó esetben lesz lehetőséged normálisabb munka után nézni.

2021. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

"lehetőséged normálisabb munka után nézni."


Tényleg nem kötözködésből de munka után manapság nem a neten nézünk?

profession stb?

2021. szept. 4. 14:13
 14/35 anonim ***** válasza:
64%
Én is azt javasolnám, hogy menj el. Jó dolog is kisülhet belőle.
2021. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

"Én is azt javasolnám, hogy menj el. J"


félreérted. garantáltan elmegyek nem kívánságműsor mert a szaros 57.000 ft kifizetése ettől függ.

2021. szept. 4. 14:22
 16/35 A kérdező kommentje:
De úgy hallom a közmunkából ritkán szokott jó kisülni. AZ a lejtő teteje. Itt szoktak az emberek megindulni lefelé.
2021. szept. 4. 14:23
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

" Itt szoktak az emberek megindulni lefelé." Nem osztom a véleményed. Senki nem tiltja meg neked, hogy közben munkát keress. Lejtőre az kerül aki nem akar tenni azért, hogy felfelé haladjon.

Lehetőséged lesz ismerkedni, beszélgetni, informálódni. Mondom ezt úgy, hogy fogalmam sincs, hol fogsz dolgozni.

2021. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

"Senki nem tiltja meg neked, hogy közben munkát keress. "


Csak kérdés a 8 óra mellett hogyan és mikor járok el állásinterjúra.

mert ugye a munka napközben lesz és ha behívnak valahova akkor oda is napközben hívnak be.


és közmunkán szabi az nincs.

2021. szept. 4. 14:34
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

A közmunka nem fogja lefoglalni az egész hónapod, ne félj.

Lesz időd közben keresni.

Lesz plusz lehetőséged is keresni: az ottani kapcsolatoknál.

Persze előfordulhat az is, hogy belekényelmesedsz az egészbe, és nem csinálsz meg semmi mást a kötelezőkön kívül.

Na, akkor ott indul a lejtő.

2021. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
18# Állásügyben, ha jól tudom el fognak engedni. Mert ez is a lényege a közmunkának, hogy közben munkát is kereshetsz.
2021. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!