Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nőket sokat zaklatják funkcion...

Nőket sokat zaklatják funkcionális edzőtermekben?

Figyelt kérdés

Ott ugye csapatban megy edzés, és itt az egyik teremben lányok gyakran váltanak csoportot és időpontot mert hogy pasik bámulják a feneküket edzés közben meg ilyesmi.


Ez nagyon gyakori? Megnéztem pár terem facebook oldalát és 80-20 százalék nők-férfiak aránya, a férfiak sokszor kiéhezett agglegényeknek tűntek.



#nők #edzés #sport #funkcionális edzőterem
2020. okt. 10. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk barátnőmmel felajànlotta egy faszi, hogy mivel ő szemèlyi edző, ingyen edzz minket, csak adjam meg a telószámom... Szóval jah, megesik a zaklatás. De őszintén, nézzenek. Lesz*rom. Edzeni megyek oda, nem pasizni...
2020. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


De tényleg ilyen gusztustalanul, kellemetlenül idegesítő faszikra kell számítani, akik nem hagynak élni?

2020. okt. 10. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális helyen erre odafigyelnek, pláne ha edzővel edzel
2020. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elkèpzelhető. Szerencsére csak egy alkalommal találkoztam vele. Utána még kb 5x mentünk (most nekik más elfoglaltságuk van, èn meg egyedül nem szeretek menni...), de azóta nem volt semmi. Szerencsére mindenki azért megy oda (tapasztalataim szerint), hogy edzzen.
2020. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleg sokat jartam konditerembe,nagyon ritkan volt ilyen tapasztalatom.


Volt mar hogy erdeklodott,masnap szinten egy teremben edzettunk,le se sz#rta hogy ott voltam mellette.

Mindenki magaert megy, meg hat a dij amugy is draga...

2020. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szépségnek vannak árnyoldalai is mindamellett aki komolyan szereti a párját nem csináll affért,mondom ezt úgy hogy a barátnőmmel is próbálkozott volna egy edző....
2020. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!