Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemi mesterképzés tele...

Egyetemi mesterképzés tele van 40-es sőt 50-es emberekkel-ők miben reménykednek a munkaerőpiacon 50 felett korban egy friss diplomával?

Figyelt kérdés

Most iratkoztam be, láttam a leendő szaktársaimat-a zömük jó 40-es sőt 50-es nő.


Vajon miben reménykedik egy 40-es 50-es nő, aki most + 3 évre elvégzi a képzést hogy hova fog kelleni a munkaerőpiacon? A friss diplomájával 50 évesen?


2021. szept. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
#26: Egy pillanatig volt bennem kétely, de #28-ban már hozza a szokásos alpári, kioktató stílust, szóval, igen, az alapítványi iskolában vagyunk újra
2021. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy ez az alapítványi iskolás idióta kérdése, mert ha nem ő lenne, akkor tudnék mondani jó néhány indokot, hogy miért hasznos akár 50 évesen is egy friss diploma.

Ám ez a húgyagyú úgysem értené, hiába van már neki három. Igaz, ez negyediktől sem lesz több agya.

2021. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
82%
Mi? Ennek diplomája van?
2021. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

" Na és miért rúgták volna ki?"


MONDJUK AZÉRT MERT többet kell neki fizetni!! Mondjuk azért!!

Munkahelyemen tanár letette a PedII-t, és egyből ugrott a bére. UGROTT VOLNA.

Helyette menesztették.

2021. szept. 5. 19:39
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már majdnem mindenki letette a ped 2-t és senkit sem menesztettek sehonnan. Aki nyugdíj előtt van, attól meg pláne nem sajnálják, a nyugdíját már nem ők fogják fizetni.
2021. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

"és senkit sem menesztettek sehonnan."


Állami fenntartónál nem is. Menjél nem állami fenntartóhoz. egyből kirúgják aki sokat kér, vagy sokat kell(ene) neki adni.

És veszik fel a PedI-est vagy a képesítés nélkülit-immáron JOGSZERŰEN (ld. EMMI állásfoglalása)

Mert azok OLCSÓBBAK. Az óra meg ugyanúgy meg van tartva.

2021. szept. 5. 19:45
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ezért nem mennék nem állami iskolába. Legföljebb vállalkozóként, óraadó tanárként de én nem vagyok az. De ha egy hatvan évest kirúgnak, átmehet egy állami iskolába ha más nem, napközizni. Nincs para.
2021. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
44%

" napközizni. Nincs para."


És abból a hideg vízre se futja majd. Na az lesz para.

2021. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
A napközis ugyanannyit keres mint a normál tanár. A letanított évek, a végzettség és a ped 2 számít. Jó, osztályfőnöki pótlékot nem kap, de ha szerencséje van, tanárt, tanítót is keresnek a szakjában. Én a napközit csak végső dolognak írtam.
2021. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
44%

"A napközis ugyanannyit keres mint a normál tanár"



EZ HAZUGSÁG. nem igaz. ennyi nincs mit ragozni. ez NEM IGAZ.

2021. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!