Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyetemi mesterképzés tele...

Egyetemi mesterképzés tele van 40-es sőt 50-es emberekkel-ők miben reménykednek a munkaerőpiacon 50 felett korban egy friss diplomával?

Figyelt kérdés

Most iratkoztam be, láttam a leendő szaktársaimat-a zömük jó 40-es sőt 50-es nő.


Vajon miben reménykedik egy 40-es 50-es nő, aki most + 3 évre elvégzi a képzést hogy hova fog kelleni a munkaerőpiacon? A friss diplomájával 50 évesen?


2021. szept. 5. 09:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állami iskolában ugyanannyit keres. Nekem szaktanár kollégám is napközizik, mert amúgy nem jönnének ki az órái.
2021. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Balukám, a 20:29-es válaszodat rossz felhasználói fiókból küldted. Legközelebb jobban figyelj!
2021. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
62%

" Nekem szaktanár kollégám is napközizik"


Ember. Legalább azt tudd már miről beszélsz. az hogy valaki "napközizik" vagy NAPKÖZIS az nem ugyanaz. nagyon nem.

2021. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, értelek, nem szoktam a kollégák zsebében turkálni. De kár volt elvinni a témát ebbe az irányba, tanárként vagy egészségügyisként van egy 60 évesnek a legtöbb esélye munkát találni.
2021. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi, rossz nickkel válaszolgatsz saját magadnak. Ne legyél már ennyire amatőr
2021. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

"Hát én per pill egy távközlési multinál vagyunk"


Gondolom azokat se foglalkoztatjak, akik tudnak normalisan iget ragozni :)



37F incel

2021. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom zömmel tanulmányi szerződéssel ücsörögnek a képzésen, már évtzedes, kezükben lévő, biztos karrierjük folytatásaként. Nem hinném, hogy bármelyikük is a munkaerőpiaci esélyeit latolgatná rettegve. Ne magadból indulj ki.


Illetve az is lehet, hogy érdeklődésből tanul, csak úgy, puszta szórakozásból, mert veled ellentétben ezt simán megteheti :D

2021. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!