Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvettem egy asszisztenst a...

Felvettem egy asszisztenst a cégemhez, egy korombeli, szerény, csöndes, normális lányt - miért hiszi / kérdezi mindenki, hogy szexelünk-e?

Figyelt kérdés

Irodai asszisztenst kerestem, és egy 27 éves lányt vettem fel (én 28 vagyok), ha ismerős, rokon bejön, egyből mosolyog, és megkérdezi, hogy d..om-e... ami nagyon kínos tud lenni (ha pl. ügyfél, vagy az a lány hallja).

Amúgy egy szerény, csöndes lányról van szó, ilyen könyvtáros típus, aki egyszerű, normális ruhákban jár (tehát nem egy hajcsavargatós plázacica, aki miniszoknyában, kivágott dekoltázzsal szaladgál az irodában).


Mégis miért jön ezzel mindenki?


2021. szept. 23. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

A lényeg kimaradt.

Akkor végül szexeltek?

2021. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11

Ja, persze, ha már szóba került... amúgy nem :)

Mellesleg úgy nem jön be a csaj, és férjnél van.

2021. szept. 23. 18:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
rtl és tv2 szocializálódott nemzet vagyunk nincs min meglepődni
2021. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11%
Mert talán ilyen benyomást szerezték rólad ismerőseid a korábbi időkben.
2021. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat primitív emberekkel vagy körülvéve, de gondolom ezt te is tudod.
2021. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sürgősen tiltsd ki onnét a rokonaidat! Állj a sarkadra, zavard el őket, megteheted.

Írtad, hogy próbaidős a csaj, meg fogja elégelni a sértegetést, és otthagy. Te meg nem biztos, hogy találsz jó munkaerőt a helyére.

2021. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!