Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szokványos este 7re...

Mennyire szokványos este 7re behívni valakit interjúztatni? Aggódjak? 20/L

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Aggódni?


Kérdés hol merre, mire.

Nem szokványos, de ha úgy jön ki a lépés lehet.

Ha élsz valaki kísérjen el. Nyilván nem kell hogy végig az inetrjú alatt is veled legyenek.

Magán lakáson lesz az interjú? Iroda házban gyakran sokáig dolgoznak.

2021. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen, ez egy iroda féleség.

Nincs kivel mennem.

2021. szept. 28. 16:33
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Barátnő, ismerős, rokon? Senki? Hogy hogy? :(

Volt hogy unokatesómmal mentem, nem azért mert féltem csak interjú után elmentünk moziba. :)


Irodában nem hiszem hogy kéne tartani, pláne ha ismerik a céget az irodaházban. Pláne ha kiírt pozícióról van szó.


Úgy is érdemes a cég után olvasni, mert az is pozitív a beszélgetésen. Ha kamunak tűnik az ki tud derülni.

2021. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mert új városban élek és amúgy sincsenek ismerőseim. Családtagok messze vannak tőlem.


Egy cég ajánlotta nekem ezt a céget, mivel az előző cég csak férfiakat keresett a munkához.

2021. szept. 28. 16:45
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Az nem jó...


Bár szerintem nem kéne aggódni.

Várost se ismerjük, bár ha elmondod azzal se leszek előrébb.

Nem ismerek minden várost.

Ha felajánlanám hogy elmegyek elkisérlek a párom seggbe rúgna :), másrészt félnél tőlem, harmadrészt külföldön élek. Kicsi a valószínűsége hogy ugyan ott lakunk :)


Ellenőrizd a környéket, és a céget, irodaházat...


Szerezz barátokat, ismerősöket. Férfiakat is, ilyenkor el tudnak kísérni.

2021. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly asszisztenst kerestem a cégemhez, reggel 6-ra beszéltük meg a próbanapot (interjú nem volt), leszálltunk a lánnyal a buszról, és mondtam, hogy arra kell menni - már lekapcsolták a közvilágítást, de még full sötét volt az utca, és egy teremtett lélek nem volt sehol... Elképzeltem mit gondolhat rólam, hova hozom, nem-e vagyok valami perverz sorozatgyilkos... de őt nem zavarta :)
2021. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ausztriában élek, Bécs.

Nos, ha nem haltam meg, majd jelentkezem:D

2021. szept. 28. 16:59
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát én meg Svájcban Lausanne :D


Bécs azért nem olyan gázos város :)

(Jó hát nem az éjszakai életről híresek)


Pedig már Ózd meg hasonlókat vizionáltam :D

2021. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Csekkold le a céget is, google reviews, ( ha xar nagyon vagy kétes, hidd el találsz infót ;), + nézd meg a google maps-on a pontos helyet, pl raktár épület-e. :D


(Bár én pár hónappig toltam xar raktárépületen lévő irodából, kb egy kis mezőn kellett átmenni miután leszálltam a bkv-ról. Most is lenne egy munka, lecsekkoltam és egy raktártelepen van az iroda. A régi sebek miatt inkább nem jelentkezek, mert előjön a PTSD-m, pedig szakmában lenne. :D)

2021. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Tegnap rossz helyre mentem. (Hosszú lenne elmagyarázni, nem is fontos)

Szóval, ma megyek, viszont csak az állomást írta le. A címet és az iroda nevét nem mondta, hiába kérdeztem:/ Ahogy nézem itt csak a Duna van meg pár strandolós hely. (Per pill itt vagyok körbenézni, de megint 7re kell mennem)

2021. szept. 29. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!