Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet komojan budos vagyok...

Lehet komojan budos vagyok vagy csak szivatnak?

Figyelt kérdés

2hete dolgoziok egy gyarban is a csoportvezeto szolt hogy csinajak valamit mert tehen szagom van es a kolegak nem szeretnek velem dolgozni csak nem merik a szemembe mondani.

2 bornyum van csak es regel munka elot kiengedem oket es adok nekik eni de utana mindig megmosdok es atoltozok mielot megyek a munkaba. Edig soha eletmbe nem monta senki hogy budos vagyok csak miost halom eloszor es nem is erzem magamon. Receresen furdok es tiszta ruhat hordok nem ertem mire fel mongyak. Talan csak szivatni akarnak mert ujonc vagyiok?



#Kolega munkatars budos szag
2021. okt. 3. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Túltoltad. Jelentve.
2021. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Használj parfümöt és erősebb illatú tusfürdőt! :)
2021. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a cipődön érződik? Nekem egy ismerősöm lovagol és van egy csizmája, amiből mindig árad a lósz@rnak a szaga, még akkor is ha megtisztítja.
2021. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezek az állat szagok beleivódnak mindenbe.


Nagyon alapos fürdés,hajmosás erősebb illatú tusfürdővel, dezodor és parfüm használat.


Illetve csak olyan ruhát és cipőt vegyél fel,amit abszolút nem veszel fel ha kimész az állatokhoz.

2021. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy büdös vagy, de analfabéta is!
2021. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dezodor, pamut zokni és nem nem műszálas. Rendszeres fürdés, hajmosás.
2021. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!