Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez jó indok lehet egy felmondá...

Ez jó indok lehet egy felmondásra?

Figyelt kérdés

A gyárunk folyamatos 4 műszakban megy, 12 órában...


2 nap munka, 2 nap pihenőkkel...


Most állt át, de engem nem raktak be műszakba, hanem meghagytak h-p 3 műszakban, ilyen tölteléknek...


Az a gond, hogy 30 km-re lakom, buszjárat 3 műszakhoz nem nagyon van, autóval kell járni, ami elvisz havi 40 ezret...


A 2 műszakhoz pont lenne buszom, töredéke ktg-ből kijönnék bejárásnak...


Nem hinném, hogy lehetne egyezkedni... :(


Ez miatt gondoltam, hogy keresek más munkát, ahova esetleg busszal is megoldható lenne...


Mások szoktak ilyesmi miatt munkát váltani?



2021. okt. 3. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit bővebben kellene. Milyen az a 4 műszak? És te hogy dolgozol pontosan?
2021. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

4 műszak, hétfőtől vasárnapig, folyamatosan...

Nappal, éjszaka, 12 órában...

4 csapat van, 2 dolgozik, 2 pihen, ezt forgatva...


És ugye itt reggel 6-kor meg este 6-kor van munkakezdés, műszakváltás... oda-vissza lenne buszom...


Erre fel engem meghagytak hétfőtől péntekig 3 műszakban, és egyikhez sincsen buszjárat, ergo így kocsival kell mennem havi 20 napot, ami 40 ezret elvisz és műszakpótlék is ugye kevesebb így...

2021. okt. 3. 19:44
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy szó, elég kibaxás ez nekem meg ugye így csak töltelék ember vagyok...


Nem biztos, hogy ezt így megéri folytatni...

2021. okt. 3. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert eddig hogy dolgoztál?
2021. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, azért a mai benzin árak mellett ne kelljen már autókázni, főleg, hogy lenne más megoldás is...
2021. okt. 3. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
De hogy dolgozol? Heti öt napban, hétfőtől péntekig, egy hét 6:00-14:00, egy hét 14:00-22:00, egy pedig 22:00-06:00?
2021. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. okt. 3. 20:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy reggel hatra nem tudsz beérni tömegközlekedéssel, az még talán hihető, na de délután kettőre és este tízre sem?
2021. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De, de betudok érni, úgy, hogy előtte 10:30-kor van csak járatom, este meg 18:30-kor...


Meg pl. du. nincs járatom este 10 után...


De amúgy Neked nem mindegy??


Itt az a kérdés, hogy más váltana e munkahelyet esetleg váltott e már, mert rengeteg pénzt elvitt a beutazás...

2021. okt. 3. 20:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ez a kérdés felmerült, akkor igen, van okod.


Azért járunk dolgozni, hogy legyen pénz számlákra. Ha nincs belőle elég pénz, akkor ez hobbi, nem munka. A hobbi meg nem kötelező...

2021. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!