Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme olyan helyen...

Mi értelme olyan helyen dolgozni, ahol csak egy eszköz vagy a célok eléréséhez?

Figyelt kérdés
Vannak olyan srácok, akiknek a szülei szoktak telefonálni, mikor végeztek a melóval, hiszen nem abban a városban laknak, ahol a munkavégzés történik, ezért szeretnének érdeklődni felőlük. Ezzel nincs gond, bár azok a pasik, nem mindig szeretik ezt. Munkavégzésnél mindent szépen, precízen csinálnak, viszont annyira rigolyások lettek arra, hogy minden az elképzeléseik szerint valósítsanak meg, hogy a főnökük igazi bálványként szolgál, hogy neki kell megfelelni, viszont neki mások a “kedvencei”. Én is hasonló helyzeteket tapasztaltam. Sok munka, korábbi betegség, lemondás, megaláztatások. Mi az embernek a célja a munkájával?
2021. okt. 6. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlgondolod.

Mi az embernek a célja a munkájával?

Az, hogy pénzt keressen, megtudja venni amire szüksége van, kielégítse a szükségleteit és ne haljon éhen.

De hogy jön ide az a szülős telefonalgatás? Nem is értem.

2021. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem adott szitutól függ.

pl a 20as év elég sokaknak a túlélésről szólt.

bevállalták a leggázabb, legsza ra bb melókat is, mivel megszűnt a melójuk.

de a gyereküknek meg nem mondhatják azt, hogy-orbán bácsi lesz ar minket, mert szerinte egy utolsó senki sza r az aki egy potom világjárvány miatt elveszíti a munkáját xx év után és nem talál se perc alatt újat.


amit meg írsz az primitív.

a fizu számít.

ez dönti el a dolgozó cég felé mutatott a lojalitását.

ha a te cégednél nem ez a döntő érv, akkor ott vmi rabszolgalelkű bugrisok dolgozhatnak, akikkel hiba lenne közösséget vállalnod.

2021. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1#: A munka más megközelítésbe helyezi az embert. Pl: magánéletben csendes, bátortalan valaki. Munka folyamán, olyan mint egy kő, amivel az építő munkálatokat akar végezni. Ha túlélés egy cél, akkor az mindenkinél ott van, de mi kell ahhoz, hogy a munkában eltöltött időt, élvezni is tudjuk?
2021. okt. 6. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:

"Mi az embernek a célja a munkájával?"


Általában a fizetés, meg hogy abból fedezd a költségeidet. Sőt, ha megfigyeled, az emberek döntő többsége kifejezetten utálja a munkáját.

2021. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha a többség valóban így vélekedik, akkor mennyi az esély, hogy valaki bekerül egy ilyen helyre, majd megkedveltetik vele a tevékenységei összességét?
2021. okt. 6. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az hogy, megoperáljanak mert meg sérültem a könyököm nem hajlik rendesen
2021. okt. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez megint a direkt érthetetlen kérdéseket feltevő troll.
2021. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy tudomásul veszed, hogy fizetett alkalmazottként eszköz vagy a célok eléréséhez,vagy vállalkozást alapítasz. Esetleg munkanélküli leszel.
2021. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!