Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hátrányod volt/van ?

Milyen hátrányod volt/van ?

Figyelt kérdés
Nem az emberek érdekelnek,hogy ki mennyire pletykás rosszindulatú....hanem,hogy milyen nehézségekkel, hátrányokkal kellett megküzdened a munkahelyeden munka szempontjából és hogyan oldottad/oldottátok meg

2021. okt. 10. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint most szakmai kihívásokra gondolsz? Mert akkor minden napom arról szól. Problémákat oldok meg, rendszert fejlesztek.
2021. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologra tudok csak figyelni, nem érdekel a "small talk"-os csacsogás.
2021. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz volt elfogadtatni, hogy sem csapatépítőkön, sem túlórában nem számíthatnak rám például


Elég sok fennakadást okozott a nemem is, pedig nem gondoltam volna.


Mindkettőn a határozott fellépés segített és az, hogy alapvetően sokkal jobban rá kellett gyúrnom a szakmai tudásomra, hogy megbecsüljenek, mint azoknak, akiknek ez a probléma nem létezett.

2021. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Logikai készség miatt...


Multinál dolgozom, mégsem eléggé szervezett a munkavégzés, nincsenek meg a konkrét munkakörök, konkrét kitaposott ösvények és feladatok.

A mi csapatunknak is széleskörű palettán kell megoldania feladatokat és azt mondanám, hogy konkrétan több szakmát is érintünk. Lényegében minden feladat tökúj ismereteket igényel, amit nekünk kell megszerezni, mialatt csináljuk a dolgunkat.


Ez nekem nem megy logikai készség nem megfelelő szintje miatt. Sajnos rettentő sokat kérdezek illetve lassú is vagyok, alig bírok végezni a sprintekben, side quest-eket kell átrakni rólam a kollégákra, különben nem fejezem be az enyémet. Ezt rontja, hogy az új PO-nk eléggé nyers és hajcsár. A héten azon lepődött meg, amikor kimondtam, hogy az adott dolog teljesen új és kellett nekem 4 óra, amíg megismertem azt az adott dolgot. Jééééé, hogy nekem az új... Igen, mert az előző munkahelyemen nem kellett, itt is most először (és amúgy nem szorosan kapcsolódik a szakmámhoz).


Próbálok azért teljesíteni és váltani fogok pár hónapon belül.

Nekem első körben pont ez olyan pozi kellene, ami másoknak unalmas: multinál, szigorúan meghatározott szerepkörök és a szakmámon belül egy szeletke. Alapvetően a kitaposott ösvény, néha új technológiákkal és új dolgokkal. Ez menne, ez tuti.

2021. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!